Seks II

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Seks II

Postprzez pomarańcz So, 27.09.2014 15:45

Krystyna Janda napisał(a):.... Tak mamy zamiar zrobić dalszy ciąg, opowieść o Karolu i Barbarze po kilku latach. W sztuce jest też siostra Barbary. To bardzo atrakcyjny i zaskakujący tekst tej samej autorki. Próby planujemy zacząć w marcu 2015 i premiera odbędzie najpierw na Wybrzeżu w Teatrze w Sopocie, a po dwóch tygodniach w Teatrze Polonia. Będzie to jeśli nic temu nie przeszkodzi w maju 2015. Zapraszamy.


Szanowna Pani Krystyno
Po przeczytaniu powyższej odpowiedzi na post dotyczący Seksu II nasuwa mi się pewna propozycja o której rozważenie Panią serdecznie proszę.
Otóż wydaje mi się, że siostrę Barbary mogłaby z powodzeniem zagrać Pani Ewa Kasprzyk.
Poniżej podaję kilka argumentów które przemawiają za tym:
Pani Ewa jest byłą aktorką Teatru Wybrzeże
Zna się z Panią Dorotą i z Panem Mirkiem idealnie.
Grała z nimi na deskach tego teatru z ogromnym powodzeniem; przytoczę tu choćby role Pani Ewy i Pani Doroty w Biesach czy w Łysej śpiewaczce; czy role Pani Ewy i Pana Mirka w hicie sprzed lat: Tutam Bogusława Schaeffera - sztuka ta przez wiele lat cieszyła się niesłabnącym powodzeniem jak dzisiaj Seks.
Pani również zna Panią Ewę z jej osiągnięć teatralnych i filmowych - grała w Polonii Patty i nieodżałowaną przeze mnie Marylin, która szybko zeszła z afisza tuż po premierze
Ta wspaniała trójka aktorów mogłaby stworzyć na scenie idealny koncert gry aktorskiej.
Bardzo proszę wziąć pod rozwagę kandydaturę Pani Ewy w tym spektaklu.
Pozdrawiam serdecznie jesiennie
pomarańcz
Avatar użytkownika
pomarańcz
 
Posty: 50
Dołączył(a): Cz, 13.09.2012 20:19

Re: Seks II

Postprzez Krystyna Janda Pn, 29.09.2014 10:54

Dziękuję za propozycje, została zaangażowana pani Aleksandra Koneczna . Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja