Przepraszam

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Przepraszam

Postprzez tess So, 20.09.2014 21:12

Chcialam Pania przeprosic.

Nie raz zadawalam na Pani bloogu kontrowersyjne pytania. Nie mialy one ‘’sensacyjnego’ podloza. Chcialam po prostu poznac opinie osoby ktora cenie za zyciowych obserwacje i sposob na zycie.

Przepraszam takze ze nie uczestnicze w dyskusjach a pro po Pani teatralnej dzialalnosci -dzisiaj. Nie znam jej a to co pamietam z przed wielu lat ….no coz to byly stare czasy.

Nie zdawalam sobie sprawy ze Pani blog jest obserwowany przez pseudo dziennikarzy.
Nie ma watpliwosci : naiwnosc z mojej strony.

Szkoda jednak ze nie mamy szansy aby poznac Pani spojrzenia na zycie bo jakis ‘dupek’ aby zarobic troche kasy …przekreci. Doda swoje wypociny I Pani slowa w zupelnie innym kontekscie.

Nie dziwie sie ze jest Pani pelna dystansu I czesto po prostu milczy lub po prostu pisze : ''Dziekuje I pozdrawiam. ''

PS Zdjecie przy komentarzach bylo fatalne. Lecialam z Pania kilka miesiecy temu z Warszawy do Gdanska i zaswiadczam ze byla Pani bez makijazu / oprocz szminki/ i wyglada P 1000% razy lepiej niz to co wycianeli CI pseudo dzienikarze. Takze gratuluje masochonizmu bo powtorzyla to P na FB.
tess
 
Posty: 72
Dołączył(a): Pt, 16.12.2011 18:41

Re: Przepraszam

Postprzez Krystyna Janda N, 21.09.2014 10:15

No cóż kłaniam się. Jestem osobą publiczna i podlegam wszelkim tego konsekwencjom. Najważniejsze żeby prawda była "w porządku" .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja