Grzyby i życie :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Grzyby i życie :)

Postprzez Ewa555e Wt, 16.09.2014 13:10

Przemiła Pani Krystyno,

jakże się cieszę, że Pani żyje :) , bo odpisała Pani na post w dniu dzisiejszym, a grzyby były jedzone 14.09.2014 :shock: .

Bardzo się cieszę, że Pani żyje i jest z nami, bo ja naprawdę nieco się wystraszyłam tego co Pani napisała w dzienniu :shock: ,choć znam Pani poczucie humoru, jednakże to po tej opowieści nie byłam już jego taka pewna i szczerze bardzo się zaniepokoiłam :shock: . Taki testament Pani odpaliła, że serce mi zamarło :shock: .

Najważniejsze, że Pani jest, mam nadzieję w dobrej formie, i odpisuje na posty :) .

Grzyby......uwielbiam je jeść......ale ostatnio boję się je jeść sama i boję się o osoby mi bliskie, które je spożywają, dlatego bardzo się cieszę zawsze wtedy, gdy sezon grzybowy mija i wszyscy jesteśmy w komplecie :) .

Póki co pozdrawiam Panią bardzo serdecznie i proszę nie robić więcej takich kawałów typu hardcore :) .

ps. po dłuższej przerwie zawitam pod koniec września do Pani teatru na spektakl: "Trzeba zabić starszą panią". Cieszę się niezmiernie, bo naprawdę bardzo, bardzo ale to bardzo dawno nie byłam w teatrze więc moja radość jest zwielokrotniona.

Ewa
"Z życiem jak ze sztuką w teatrze: ważne nie jak długo trwa, ale jak zagrana". Seneka Młodszy
Avatar użytkownika
Ewa555e
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pt, 06.01.2012 16:48
Lokalizacja: Milanówek

Re: Grzyby i życie :)

Postprzez Krystyna Janda Pt, 19.09.2014 19:04

Bardzo mi miło . Żyjemy na szczęście i miałam nadzieje ze wszyscy przyjmą mój wpis jako żart, może niezbyt wybredny ale jednak. Jak się okazało nie wszyscy , bo gazety kolorowe przesadziły. Ukłony i życzę miłego spektaklu u nas. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron