Pytanie :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pytanie :)

Postprzez marysias16 Pt, 04.07.2014 11:46

Kochana Pani Krysiu przeczytałam sobie dzisiaj plan uroczystości jakie będą w tym roku na obchody 70 rocznicy Powstania Warszawskiego i bardzo się ucieszyłam kiedy zobaczyłam to:

Od 2 do 5 sierpnia Sala pod Liberatorem zmieni się w przestrzeń teatralną. Wystawimy spektakl "Pamiętnik z powstania warszawskiego" w reżyserii, adaptacji i z udziałem Krystyny Jandy. Spektakl z muzyką skomponowaną przez Jerzego Satanowskiego, w interpretacji Jandy i piątki wybitnych wokalistów, to wejście na zaskakującą ścieżkę dźwiękową, „słyszalną” już w „Pamiętniku...” Białoszewskiego

Pojawia się jednak u mnie jedno pytanie, Pani Krysiu nie jestem pewna czy akurat to pytanie powinnam kierować do Pani, ale nie przychodzi mi aboslutnie inne miejsce żeby je zadać więc jeżeli nie trafiłam z miejscem to baaaardzo przepraszam :oops: , chociaż mam jednak nadzieję, że będzie Pani wiedzieć otóż biletami na Pani spektakl są jakby biletami do samego Muzeum Powstania Warszawskiego, bardzo mi zależy żeby je zdobyć i dlatego moje pytanie :) Cieszyłabym się bardzo gdybym mogła Panią znów zobaczyć w takich jeszcze dodatkowo okolicznościach !

Pozdrawiam Serdecznie
P.S Jak Pani mijają wakację ? Mam nadzieję, że cudownie ! :) Ja przy biurku w papierach, ale pozytywnie, a to najważniejsze !!

Marysia
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Pytanie :)

Postprzez Krystyna Janda Pt, 04.07.2014 16:04

Droga Pani, nie mam zielonego pojęcia, chyba trzeba zwrócić się z pytaniem do Muzeum Powstania bo to Oni są producentem i organizują także wszystkie spektakle. Myślę że na stronie Muzeum coś jest. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron