Słodko-gorzkie "Pocztówki"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Słodko-gorzkie "Pocztówki"

Postprzez ania1323 Pn, 24.02.2014 23:13

Droga Pani Krystyno,

bardzo dziękuję za wspaniałe słodko-gorzkie emocje w dzisiejszym spektaklu "Pocztówek z Europy" na bydgoskiej scenie Opery Nova!

Już prawie 5 letnia moja przyjaźń z Pani Teatrami, to naprawdę jedna z najlepszych rzeczy, która przytrafiła mi się w życiu. Uwielbiam.., po prostu uwielbiam spotkania z Wami w teatrze!
To na pewno jest jedna z tych alternatywnych rzeczywistości w moim życiu, o których pisze dr Dariusz Wasilewski w programie spektaklu, bardzo cenna i ważna, w której wyjątkowo lubię przebywać.
Dziękuję za tę przyjaźń!

Gratuluję wspaniałej reżyserii, proszę też pogratulować całemu zespołowi kapitalnych, wyrazistych ról. A w szczególności Pani Magdalenie Zawadzkiej. Była rewelacyjna!


Pozdrawiam gorąco Pani Krystyno i do zobaczenia tym razem w Warszawie,

Ania Mrożek
Jeśli Bóg istnieje, wieczorami przechadza się po teatrze..
Avatar użytkownika
ania1323
 
Posty: 4381
Dołączył(a): Śr, 29.04.2009 21:05

Re: Słodko-gorzkie "Pocztówki"

Postprzez Krystyna Janda Wt, 25.02.2014 15:06

Pani Anno bardzo, bardzo dziękujemy. Na co dzień spektakl jest grany na scenie och-Teatru na dwie strony i aktorzy przyjechali z wątpliwościami czy spektakl w Bydgoszczy zagrany na jedną stronę był dla Widowni satysfakcjonujący. Pani list mnie bardzo ucieszył. Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron