Wszystkiego Najlepszego! :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wszystkiego Najlepszego! :)

Postprzez crazyinthehead Śr, 18.12.2013 02:03

Droga Pani Krystyno!

Chcieliśmy złożyć Pani życzenia urodzinowe! :) Życzymy dużo zdrowia, optymizmu, energii, cierpliwości, miłości, powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym! Niech spełnią się wszystkie Pani plany i marzenia! :)

Pragniemy również serdecznie podziękować za wszystko co Pani robi przez te wszystkie lata! Pani kreacje filmowe, teatralne są nieśmiertelne, ciągle do Nich wracamy, za każdym razem dodają nam energii do życia, odnawiają jakoś wewnętrznie, to jest niesamowite! Dziękujemy za wszystkie Pani piosenki, zwłaszcza wykonanie "Judyty", dosłownie co piątek wieczorem to sobie gramy i śpiewamy (mamy keyboarda ;D). Dziękuję także za wszystkie Pani książki i felietony, czytając je pocieszam się, że nie jestem sama. Pani odmieniła moje życie! Dzięki Pani wyszłam z nerwicy i zaczęłam normalnie funkcjonować. Dziękuję!

Życzymy spokojnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2014!!! Ciastka będziemy sobie piec, jak rok temu, przy "Dancing - Złota Kolekcja". :)

Ten rok był niezwykle udany dla nas - dziękujemy Pani za 3.08.2013 r.!!! Zobaczyliśmy Panią w "Danucie W." pierwszy raz w życiu (i mam nadzieję, że nie ostatni :)) i niezmiernie dziękujemy, że poświęciła nam Pani po spektaklu parę minut, to było naprawdę piękne i niesamowite... Bardzo dziękujemy!!!

Monika&Kamil
crazyinthehead
 
Posty: 17
Dołączył(a): So, 21.07.2012 18:02

Re: Wszystkiego Najlepszego! :)

Postprzez Krystyna Janda Cz, 19.12.2013 00:10

Dziękuję Państwu. Do zobaczenia. serdeczności świąteczne i noworoczne. Szczęścia, spokoju, dobrobytu.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja