Egzamin.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Egzamin.

Postprzez Oliwia1234 Pn, 22.04.2013 14:42

Droga Pani Krystyno!

Tak dawno mnie u Pani nie było, strasznie się zaniedbałam i jakoś źle się z tym czuję, i nie wiem,czy usprawiedliwia mnie banalne wytłumaczenie jakim jest brak czasu. Ten BRAK jest już dziś taki powszechny, u każdego chyba.
Jutro pisze egzamin gimnazjalny, bardzo to dla mnie ważne, bo od niego zależy przyjęcie do szkół średnich. Postawiłam sobie w życiu progi do których dążę i moje wymarzone liceum to właśnie jeden z tych progów. Bardzo się boję, ponieważ czuję, że nie zrobiłam wszystkiego, by wypaść jak najlepiej, ciągle towarzyszy mi lekki niedosyt, bo przecież mogłam zrobić więcej, jeszcze więcej.. Ale już trudno, przez te ostatnie 17 godzin wiele nie zdziałam. W każdym razie proszę trzymać za mnie kciuki. :)

A i jeszcze jedno, muszę się pochwalić, że ostatnio wywalczyłam rolę w naszym szkolnym kabarecie. Dostałam do ręki tekst, przeczytałam wkładając w to wszystko co mogłam i usłyszałam: ,,No powalasz!" Była to chyba jedna z przyjemniejszych chwil w moim życiu.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Oliwia.
Oliwia1234
 
Posty: 20
Dołączył(a): Śr, 22.02.2012 20:27

Re: Egzamin.

Postprzez Krystyna Janda N, 28.04.2013 15:19

Już pewnie wszystko napisane , zdane . Powodzenia. Spełnienia marzeń.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja