cóż, każdy ma prawo...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

cóż, każdy ma prawo...

Postprzez Inka Cz, 18.04.2013 10:11

Droga Aktroko !

....każdy aktor ma prawo wybrać swoją drogę...Ale czasem , nam widzom, żal, że własnie tak...BO : w porannej Telewizji Śniadaniowej (takie "mydło i powidło"tematyczne) prowadzący :

pierwszy dzień : Holoubek i Śląska
drugi dzień : Zapasiewicz i Zofia Mrozowska
trzeci dzień : Hanuszkiewicz i Hanin
czwarty dzień : Englert i Zawadzka...itd....

prawda, że N I E M O Ż L I W E ? Takie poranne ble-ble własciwie o niczym ( na ogół). Bo dbałość o POZYCJĘ> to się kiedys bardzo liczyło.
Myślę, że i Pani też tak nie - chyba, myslę, że zbrakłoby Pani pieniędzy na mleko dla kotów....
Piszę o tym, bo w porannej TV śniadaniowej JUTRO w roli prowadzących
Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson
Smutne, smutne,smutne.
Jednak rola w reklamie to jakaś ROLA, coś trzeba z sensem powiedzieć, dobrze to zagrać - jest o.k. Ale taki programik....Czy Zamachowski nie ma już żadnych propozycji ról w filmach, sztukach ?
Pewnie Pani odpisze, ze to Jego sprawa. I ja się z tym zgadzam. Tylko czegoś żal ( nie tylko moja opinia), bo tyle dobrych, fajnych ról za NIM..
My, widzowie, kochamy Was, AKTORÓW, za Wasze role, za talent,za osobowość...I oglądanie bardzo utalentowanego aktora W TAKIM programie...jakoś w duszy uwiera.

Wiosennie pozdrawiam !

P.S. Dotarłam do 99 strony ( na 400 ileś) autobiografii N.Andrycz - i odpuściłam, nie daję rady :oops: . Ciekawa jestem opinii Pani Mamy na temat tej książki (gdzieś wczesniej wspomniała Pani, że ją czyta).....Pewnie nie ujawni Pani tej opinii, ale proszę zapytać....
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: cóż, każdy ma prawo...

Postprzez Krystyna Janda N, 21.04.2013 12:59

Tak więc...co do Zbyszka, rzeczywiście to Jego sprawa i jego wybory, mnie tez żal czasu straconego , bo On jest naprawdę w wielu sprawach geniuszem, Jego muzykalność , głos, słuch absolutny, umiejętność grania na kilku instrumentach, wreszcie jego talent aktorski wymagają oprawy szczerozłotej. Co do biografii pani Andrycz, nie wiem nic , co na nią mama. Rozmawiamy o innych sprawach , ale zapytam. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron