"moi" aktorzy....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"moi" aktorzy....

Postprzez Inka Pt, 05.04.2013 14:30

Kochana Aktorko !!

Wczoraj na jednej ze stacji TV powtórka "Zaklętych rewirów"...I znowu, po raz któryś "wpadłam",obejrzałam cały...Marek Kondrat młodziutki, szczuplutki chłopaczek...ile On miał wtedy lat ? A rola WIELKA !! Już wtedy widać było Jego niesamowity talent ! I młodziutka , cudowna Celińska...Znakomity Wilhelmi...JAK JA WAS< AKTORÓW> KOCHAM !! Za te wzruszenia, za te chwile z Wami w powtórkach sztuk lub filmów...które odrywają nas od różnych codziennych,nie zawsze miłych zdarzeń !
Jeśli dawno Pani tego filmu nie widziała : polecam, w jakiejś wolnej chwili "zanurzyć" się w taką powtórkę !
Wiem, że bardzo dobrze zna Pani Marka Kondrata, proszę Mu powiedzieć, że wino-winem( którym z pasją się zajmuje), ale że BARDZO TĘSKNIMY ZA JEGO AKTORSTWEM, ZA JEGO OBECNOŚCIĄ W KINIE,W SZTUKACH...
Nie wierzę, że TAKI aktor nie ma propozycji...Proszę GO poprosić, żeby więcej nie odmawiał, że za Nim tęsknimy...Kino polskie jest w tej chwili coraz lepsze...szkoda, zeby Kondrata w nim nie było !
Wybiaramy się z mężem na "Układ doskonały" z Gajosem ...ma świetne recenzje. Wiem o czym jest ten film, myślę, że M.Kondrat też świetnie pasowałby w takiej fabule...

A kiedy jakiś nowy film z Panią ? Bo już czas,czas....

Serdeczności wielkie ! :lol: :lol:
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: "moi" aktorzy....

Postprzez Krystyna Janda So, 06.04.2013 06:10

Moja Droga Pani, powiem Markowi oczywiście, tak jak i Mu mówię bez przerwy jak i proponuje współpracę. Ja/ w Filmie? Nic istotnego się nie szykuje. Może coś ...zobaczymy. Mam propozycje z Niemiec , ale nie mogę wyjechać , zostawić Fundacji. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja