stroje nastroje

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

stroje nastroje

Postprzez szklanka So, 23.02.2013 21:20

Z tymi strojami to tak jest, że czasem się nie da inaczej niż w buciorach i swetrze do kolan. Bo albo a. nie ma siły, albo b. wieczór w teatrze to kombinacja typu : urwanie z pracy, biegiem taksówką, galopem przez pasy na czerwonym świetle. I nie ma kiedy przepoczwarzyć się w odświętnego człowieka.
Ale szanuję ponad wszystko, nawet gdy rozczochrana i w koszuli umazanej farbą plakatową.

spokojnego.

a.
Avatar użytkownika
szklanka
 
Posty: 75
Dołączył(a): Cz, 23.06.2005 16:59

Re: stroje nastroje

Postprzez Krystyna Janda N, 24.02.2013 07:21

Tak, z tego właśnie powodu nasze spektakle zaczynały się kiedyś o 20:00, żeby ludzie w nowych czasach, w których dzień pracy przedłużył się , mogli zdążyć do domu i przebrać się przed wieczorem w teatrze. Teraz zaczynają się generalnie o 19:30, musieliśmy te pół godziny urwać z przygotowań widzom, bo inni narzekali na wieczorną komunikację z kolei. Nie wiem w rezultacie jak jest lepiej. Wiem ze nasze popołudniówki w weekendy cieszą się dużym powodzeniem, a spektakle w Och-Teatrze łączone z zajęciami plastycznymi dla dzieci w ich trakcie, to nasz hit. Dziś popołudniówka w Och-u i wiem że dzieci na zajęciach plastycznych prowadzonych przez Atelier będzie ponad dwadzieścioro. Nie wiem , chyba będziemy musieli zrobić badania jakie godziny spektakli odpowiadają Widzom latem, zimą itd. Oczywiście czasem wynika to z zajęć i innych naszych aktorów i od długości spektakli. Serdecznie pozdrawiam. Czy w swetrze tuż po pracy czy w sukni wieczorowej o 20:00 zawsze warto się spotkać .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja