Kochankowie mojej mamy, czyli Na zakręcie.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kochankowie mojej mamy, czyli Na zakręcie.

Postprzez ada1972 Śr, 20.02.2013 17:42

Droga Pani Krystyno,

Od przedwczoraj wierzę głęboko, że myśli i skojarzenia mogą się materializować i przyjmować formę jak najbardziej realną. Od bardzo, bardzo dawna (od wielu, wielu lat, tak naprawdę) miałam w świadomości zakodowane mikroskopijne, śladowe fragmenty związane z materiałem video z Pani utworem "Na zakręcie", którego słucham codziennie nie pamiętam od kiedy....Szczerze mówiąc, zastanawiałam się, czy ja faktycznie gdzieś kiedyś widziałam ten materiał w formie video, czy po prostu sobie wmówiłam... Szukałam jakiegokolwiek śladu w Internecie - bez powodzenia... Aż tu nagle zalogowałam się na Facebooku i tam zobaczyłam zamieszczony przez Panią fragment "Kochankowie..." z serwisu "Youtube." Przeglądając ten fragment, z boku pojawiły się propozycje innych filmików, powiązanych tematycznie z Pani twórczością, a wśród nich klip pn. "Kobiety Gintrowskiego" i na stop-klatce pokazana była Pani. Pomyślałam sobie- zobaczę, może to jakiś wywiad....Włączyłam... Oglądam...Najpierw - piosenka w wykonaniu p. Jolanty Piętek-Góreckiej i nagle pojawia się Pani w utworze "Na zakręcie." Niesamowity splot okoliczności. W pierwszej chwili zaniemówiłam i z niedowierzaniem patrzyłam w ekran laptopa. Bardzo dziękuję za wskazanie właściwego drogowskazu, Pani Krystyno.... :) Przyznam, że mam jeszcze ogromną słabość do "Czarnych perfum", ale mam je tylko w wersji audio. Chciałam w związku z tym zapytać, czy ten utwór jest gdzieś może dostępny w formacie video?...

Życzę Państwu miłego odpoczynku. U nas zima trzyma, nadrabia zaległości i obficie sypie śniegiem. Mam nadzieję, że to jej ostatni krzyk rozpaczy, bo od przyszłego tygodnia zapowiadane jest kilkanaście stopni na plusie. I tej wersji będę się trzymać. Szczęśliwego powrotu życzę. Przy wysiadaniu z samolotu w drodze powrotnej, proszę pamiętać o ciepłym nakryciu... :)

Serdecznie pozdrawiam.

Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Kochankowie mojej mamy, czyli Na zakręcie.

Postprzez Krystyna Janda Śr, 20.02.2013 23:10

Pozdrowienia pani Ado i dziekuuję za przestrogi. A " Czarnych perfum" moim zdaniem z obrazkiem nie ma. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja