Wielki szacunek ...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wielki szacunek ...

Postprzez Ewa555e Wt, 05.02.2013 11:17

Pani Krystyno, zawsze wiedziałam, że ma Pani wielkie serce.....

Ta psina.....

Te oczy.....

Mówią wszystko.....

Wielki szacunek dla Pani.....

Ja także przygarnęłam kiedyś przed laty małą kotkę, którą ktoś porzucił. Była mała, przez lato i jesień podrosła, karmiłam ją.....i tak minęło lato, jesień i zaczynały się już zimne dni. Pewnego dnia nie było jej nigdzie. Szukałam jej wszędzie.....Bez skutku.....Będąc w domu i rozmyślając gdzie mogła się podziać, usłyszałam nagle jakieś szelesty za tapczanem.....Zajrzałam.....A tam ona.....Schowała się. Była wystraszona bo wprosiła się nie pytając nikogo o zgodę.....Patrzyła na mnie swoimi wielkimi, pięknymi oczkami, prosząc „nie wyrzucaj mnie”.....ZOSTAŁA.....a jakże. Rozważaliśmy już wcześniej możliwość umieszczenia jej w naszym domu ale ona zrobiła to tak spontanicznie.....Dostała imię Micia, jest wykastrowana, czyściutka, dobrze odżywiona, dobrze wychowana i straaaaaaaasznie rozpieszczona.....no i kochana. Jest to teraz najważniejszy członek rodziny. Jak jej nigdzie nie ma w polu widzenia, bo koty lubią się chować, to zaczyna się szukanie kotki.....I tak w kółko.....Sama radość.....

Chętnie załączyłabym zdjęcie mojej Mici, ale niestety nie potrafię jeszcze wklejać zdjęć na Pani forum. Może niedługo uda mi się nauczyć tej umiejętności.

Pozdrawiam serdecznie, Ewa.

P.S. Proszę załączyć więcej zdjęć Soni :)
"Z życiem jak ze sztuką w teatrze: ważne nie jak długo trwa, ale jak zagrana". Seneka Młodszy
Avatar użytkownika
Ewa555e
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pt, 06.01.2012 16:48
Lokalizacja: Milanówek

Re: Wielki szacunek ...

Postprzez Krystyna Janda Pt, 08.02.2013 23:56

Swrdeczne pozdrowienia dla ludzi i zwierząt. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja