GWIAZDA Z NIEBA

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

GWIAZDA Z NIEBA

Postprzez Maks Śr, 30.01.2013 21:41

Dobry wieczór Pani Krystyno :)

Byłem ostatnio w Och-Teatrze z Klaudią na spektaklu pod tytułem "Biała bluzka". Bardzo mi się podobała ta sztuka. Cudowny śpiew wypływający z Pani ust, aż dreszcz przechodzi przez ciało. Choć szczerze powiedziawszy zasmuciła mnie schizofreniczna postać, w którą Pani się wcieliła. Na początku nic nie rozumiałem z niej, bo byłem zaaferowany Pani głosem. Po paru chwilach dotarło do mnie, jak bardzo ludzie mogą być samotni (piszą do siebie samych, piją za dużo, widzą Świat w innych barwach tęczy, czy raczej szarościach tęczy). Otoczenie nie rozumie takich ludzi, raczej nie potrafi zrozumieć dlaczego "oni" się odgradzają. A tak nie jest, poprzez odizolowanie siebie dają sygnał, znak, że potrzebują wsparcia.

Podziwiam Panią za wszechstronny talent, jest Pani naszą GWIAZDĄ z NIEBA w pełnym tego słowa znaczeniu. Jest Pani aktorką, która idealnie w każdej roli potrafi odzwierciedlić uczucia danej postaci,
a jest to też po części i Pani wewnętrzny ogień, który drzemie w duszy.

Jak tylko czas mi pozwoli będę chodził na wszystkie Pani spektakle.

PS. Mam małe pytanie: Wybieram się na spektakl pt: "Kontrakt", chciałbym podarować Pani Marysi kwiaty :) Tylko mam mały problem. Nie chciałbym jej urazić jakimś błahym bukiecikiem. Czy mogłaby
Pani mi podpowiedzieć jakie kwiaty lubi Pani Marysia?

Pozdrawiam Maks
Avatar użytkownika
Maks
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 30.09.2012 14:35

Re: GWIAZDA Z NIEBA

Postprzez Krystyna Janda Cz, 31.01.2013 08:40

Szańowny Panie, dziękuję za miły list i słowa o mnie. Co do Marysi i spektaklu Kontrakt, myślę że każdy dowód uznania czy sympatii Ją ucieszy, błachość bukietu jak Pan pisze mnie zdziwiła. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja