Taka niedziela

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Taka niedziela

Postprzez marysias16 N, 27.01.2013 16:02

Pani Krysiu jak Pani mija niedziela ? :) Mi zaskakująco dobrze , w momencie kiedy zaczęłam nową pracę i moj dzień do 11 godzin ciągłej pracy , cieszę się z każdej dosłownie każdej wolnej chwilki 8) doszłam ostatnio do wniosku że czegoś mi bardzo brakuję , jakbym o czymś zapomniała i wiem co to było , zdecydowanie za długo jak na mnie nie było mnie w żadnym teatrze , planuję posprawdzać repertuary i mi nie wychodzi :( To powinno być moje postanowienie noworoczne coś czuję .

Zazwyczaj w tym okresie czuję się własnie tak specyficznie , za dwa tygodnie mam 20ste urodziny i teraz tak to sobie wszystko analizuję , gdzie jestem w jakim punkcie , że tak naprawdę tyle się zdarzyło i jeszcze tyle się zdarzyć może , że mam coś o czym zawsze marzyłam i że to bardzo pomaga :)

P.S Pani Krysiu jak Pani znajdzie chwile wolnego czasu i będzie PAni miała ochotę polecam gorąco Nędzników z Hugh Jackmanem , są N I E S A M O W I C I !! Film jest doskonały !! Jestem już tydzień po ogromnym wrażeniem i nie mogę się z niego wydobyć !!

Pozdrawiam
Marysia
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Taka niedziela

Postprzez Krystyna Janda Wt, 29.01.2013 14:59

Wszystkiego dobrego. Powodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja