Koncert w Polonii

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Koncert w Polonii

Postprzez kundzia85 Śr, 23.01.2013 11:55

Dzień dobry Pani Krystyno!

Wczorajszy koncert Pani Magdy Umer w Polonii przepiękny, wzruszający, niezwykły. Pani Magda i jej piosenki wprowadzają mnie w nadzwyczajny stan, który nawet trudno tu opisać, to coś w rodzaju ukojenia, ciepła, uśmiechu. Tak jakby ktoś po okropnej burzy, ulewie i przerażającej ciemności rozłożył nade mną parasol i powiedział, że wszystko będzie dobrze. Tak właśnie się czułam. Uśmiech i ciepło Pani Magdy "promieniowało" na całą widownię, wszyscy wokół mnie z uśmiechami na twarzach i podziwem dla talentu nadzwyczajnego słuchali, słuchali, słuchali...A wszystkie złe emocje musiały się ulotnić. Nie miały wyjścia. Dziękuję za cudowny wieczór, czekam na dvd, włączam płytę, żeby znów spróbować odnaleźć to słońce.
Pozdrawiam najserdeczniej
Ewa Sobkowicz

PS. Jeszcze dopisuję dwa słowa o niedzielnym Uchu... Byłam na tym spektaklu już po raz kolejny, ale pierwszy raz czułam tak silne emocje ze sceny, wręcz przeszywające. Na małej scenie ten spektakl generuje chyba zwielokrotnione emocje, odczucia, każdy gest, każde słowo brzmią silniej, mocniej. I miałam wrażenie, że i Pani się świetnie grało :). I super.
Uściski
E.S.
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Koncert w Polonii

Postprzez Krystyna Janda Śr, 23.01.2013 22:05

Dziękuję za słowa o Magdzie. A mnie grało sie chyba lepiej niż na dużej. Może już tu zostać? Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja