podziękowania

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

podziękowania

Postprzez Beata-Ochota Cz, 17.01.2013 20:26

Droga Pani Krystyno,

chęć napisania do Pani chodzi za mną ....hmm.. chyba od września 2009 (po SHIRLEY) , a może nawet wcześniej po przeczytaniu "Moja Droga B."..nie ważne...w końcu popchnęła mnie do tego Danuta W. :)

Wydawało mi się, że wypisywanie do Pani moich nieogarniętych przemyśleń, wyznań, będzie niepotrzebnych zabraniem cennego Pani czasu...ale po wczorajszym wieczorze już nie mogę!

Te 2,5 h z Panią to był tak niesamowity czas, że emocje po 24h we mnie są te same - właściwie to chciałam PODZIĘKOWAĆ za ... SHIRLEY (zabrałam ze sobą - wówczas jeszcze mojego chłopaka - dziś męża - na jedną z pierwszych randek) , za KSIĄŻKI ("Moja Droga B...hmm też mam bardzo bliską znajomą we Włoszech, z którą piszę od liceum:), za DZIENNIK (wizyty na Pani stronie, to dla mnie możliwość bycia bliżej....i za DANUTĘ W., to dla mnie była lekcja historii jakiej życzyłabym każdemu, tak ważna i tak trafiająca...mi przyśniła się Danuta W. a koleżance, z którą byłam,przyśniła się Pani :). Po wymienieniu się dziś naszymi sennymi wrażeniami stwierdziłyśmy, że może to i mi i jej śnił się ten sam sen..;)

Chcę też podziękować za OCH-TEATR, możemy sobie tam chodzić spacerkiem:) ps. a pomysł z takim układem sceny rewelacyjny !

Pani Krystyno (uwielbiam to imię - to też imię mojej Mamy;) na dziś już wystarczy, na dziś ;)
chcę tylko, jeszcze tak przy okazji, życzyć Pani dużo, dużo zdrowia, bo myślę, że jak ono będzie w porządku to reszta WYJDZIE...

Gorące pozdrowienia
Beata Materna
Beata-Ochota
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 17.01.2013 19:37

Re: podziękowania

Postprzez Krystyna Janda Pt, 18.01.2013 06:17

Pani Beato, dziękuję za list, bardzo dziękuję za miłe, ważne dla mnie słowa. Serdecznie Panią pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja