Noworocznie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Noworocznie

Postprzez kundzia85 Pn, 31.12.2012 11:27

Kochana Pani Krystyno!

Mam nadzieję, że czuje się Pani już lepiej, spieszę z życzeniami noworocznymi :). Moje życzenia będą podobne do tych, które napisała Pani w dzienniku, gdyż sama chciałabym żyć troszkę spokojniej, mniej się denerwować a więcej usmiechać i cieszyć tym, co mam. Pani również życzę uśmiechu, spokoju, siły i zdrowia, energii jak najwięcej. I niech każdy dzień Nowego Roku będzie dobrym dniem, obfitującym w pozytywne zdarzenia i serdecznych ludzi wokół. A sale teatralne niech będą pełne zadowolonych, wdzięcznych i powracających widzów. Ja sama obiecuję być jak najczęściej i mam nadzieję, że nic mi w tym nie przeszkodzi. Pomyślałam sobie ostatnio, że wizyty u Pani, w teatrach i ten kontakt listowny tutaj są jednymi z niewielu rzeczy stałych, niezmiennych w moim życiu, zaskakujących zawsze tylko pozytywnie. I niewątpliwie budujących emocjonalnie. Bardzo za to dziękuję i proszę o jeszcze :).
Uściski serdeczne
Ewa Sobkowicz
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Noworocznie

Postprzez Krystyna Janda Pn, 31.12.2012 16:48

Pani Ewo dobrego roku w ogóle a w szczególności teatralnego dobrego roku. Szczęścia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja