Komentarze

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Komentarze

Postprzez Waleria Barszcz So, 22.12.2012 16:21

Pani Krystyno Szanowna!
Mózg staje.Proszę poczytać-komentarze z forum Gazety Wyborczej o Pani.Podłość ludzka granic nie ma!I to wszystko życzenia z okazji Paninych urodzin!

Zycze Pani, by w koncu pani 'urocza' siostrzyczka Ania JG byla mniej arogancka, butna, chamska i wredna dla swoich wspolpracownikow. Wszyscy mamy jej po dziurki w nosie. Baba ma sie za gwiazde, a jest glupia jak but.

Tekst mocno przesadzony. Byłem jakiś czas temu na Boskiej w Polonii, a sala świeciła pustkami...

Nieźle się trzyma po tym liftingu.

to artykuł sponsorowany?janda jest dobrą aktorką,która teraz robi prywatny teatralny biznes z córką...osobiście zachwycona nie jestem,natomiast nie odpuszczam żadnego spektaklu w teatrze Kwadrat,bilety kupując w ciemno...

Janda dobrą aktorką? Niby w której roli? Bo ona ciągle gra jedną... Znerwicowanej, sfrustrowanej i niezrealizowanej kobiety sukcesu. Obojętnie jakiego sukcesu. U niej nie ma mezzopiano. U niej jest pianissimo albo fortissimo. I te jej sceniczne histerie... Głowa boli od samego słuchania tego wrzasku. Poza tym to taki odpowiednik Żebrowskiego - wylansowanego przez Wajdę i bez Wajdy nieistniejacego tak naprawdę. Oboje są równie monoekspresyjni

http://forum.gazeta.pl/forum/w,752,1412 ... _.html?v=2

Z szacunku wyrazem.
Barszcz Waleria
Waleria Barszcz
 
Posty: 11
Dołączył(a): N, 07.10.2012 13:30

Re: Komentarze

Postprzez Krystyna Janda So, 22.12.2012 23:58

Co to za psudonimy. Co jeden to lepszy. Tym razem Waleria Barszcz?
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja