urodziny

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

urodziny

Postprzez kirke Pn, 10.12.2012 23:43

Szanowna Pani Krystyno
Przeczytałam o Pani zbliżających się urodzinach 19 grudnia i chciałabym z tej okazji złożyć Pani serdeczne życzenia, dużo słoneczka, spokoju i szczęścia. Trochę wzruszyłam się kiedy przeczytałam o Pani 60 urodzinach, ponieważ ja sama w tym roku 16 października obchodziłam 60 te urodziny. To oczywiście trochę melancholijna rocznica, ale trudno na to cokolwiek poradzić. Wzruszyłam się Pani urodzinami, ponieważ noszę to samo nazwisko co Pani (rodowe) i obchodzę imieniny (zapewne) w tym samym dniu - 13 marca. Jednym z pierwszych, ważniejszych filmów w moim już dorosłym, bo studenckim życiu, był "Człowiek z marmuru" z Pani udziałem - więc "długo już Panią znam", a różne, oczywiście przypadkowe, zbieżności dat, czynią mi Panią bliższą. Moje życie zawodowe to zupełnie inna działalność - jestem psychologiem i wykładowcą akademickim na Uniwersytecie Wrocławskim, ale to przyjemne jest mieć swoją imienniczkę (z nazwiska) w działalności artystycznej.
Pozdrawiam serdecznie
Bożena Janda
Wrocław
kirke
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 10.12.2012 21:41

Re: urodziny

Postprzez Krystyna Janda Wt, 11.12.2012 22:58

Bardzo mi miło. Serdecznie Panią pozdrawiam. Życzę wszystkiego dobrego. Dobrych Świąt.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja