Wtorkowy kaszel.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wtorkowy kaszel.

Postprzez katarzynahanna Wt, 04.12.2012 22:39

Najpromienniejsza pani Krystyno!
Kolejna Danuta dzisiaj i kolejne wzruszenie. Cały spektakl jest tak niesamowitym przeżyciem dla mnie jako kobiety i polki,ach..
I szarlotka jak zwykle NIEprzypalona! :-)
A ja znowu szukam psychologicznych zakamarków tej opowieści...ta wielka miłośc i jednoczesne ogromne uzależnienie emocjonalne...Ta wielka cierpliwośc i ta samotnośc...Genialne studium przypadku.. i Pani. Cała w tej postaci. Psychologia chyba już zawładnęła moją percepcją.
Dzisiaj miałam okazję oglądac Danutę "służbowo", zaraz więc wracam zmysłami do spektaklu i zaczynam skrobanie recenzji. Kocham tę pracę za możliwośc uzewnętrznienia swoich odczuc a dodatkowo świadomosc, że ktoś ma ochotę to przeczytac. ;-)
Ściskam Panią bardzo ciepło, życzę ogromu pozytywnych doznań i emocji. Przesyłam dużo siły i energii na nadchodzące dni.
I do zobaczenia ponownie 12ego grudnia na Omdleniach.

katarzyna hanna,
już nie melancholia :-)


Achhh i faktycznie, w tej Warszawie wszyscy kaszlą! Dzisiaj sama najchętniej podawałabym ludziom przed wejściem na widownie pastylki na gardło. ;-)
'Rozpoznanie negatywnych myśli jest pierwszym krokiem na drodze nauczenia się jak poczuć się dobrze.'
Stallard
Avatar użytkownika
katarzynahanna
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pn, 29.10.2012 19:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wtorkowy kaszel.

Postprzez Krystyna Janda Cz, 06.12.2012 01:10

Serdecznie pozdrawiam. Serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja