Jeszcze o mamie i imieninach :-)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jeszcze o mamie i imieninach :-)

Postprzez Danka Śr, 28.11.2012 20:28

Witam serdecznie.
Dzisiejszy wpis wzbudził we mnie kilka refleksji. Parę lat temu gdy napisałam do Pani taki banalny liścik o kawie (pić czy nie pić...i takie tam drobne rozterki życiowe) nie spodziewałam się odpowiedzi bo już wtedy forum - chociaż w nieco innej formie...ale tętniło życiem, więc nie liczyłam, że znajdzie Pani chwilę czasu.
A Pani odpisała :-) udzielając mi wówczas tak mądrej odpowiedzi, że zmieniła ona mój sposób myślenia i wpłynęła na pogłębienie się serdecznych kontaktów z moją mamą...teraz po latach pragnę Pani za to podziękować...za to, że lubię usiąść z moją kochaną 80-letnią mamą przy filiżance kawy, lub czymkolwiek... i cieszyć się chwilą ...gdy ona uśmiecha się i może pogawędzić ze swoją jedyną córką (mną) jest piękna i młoda...gdy wracam do siebie to przygasa i czeka aż znów się pojawię.
To Pani poradziła mi aby zamiast rzucać picie kawy, napić się jej z kimś bliskim tak jak Pani czyni to np. ze swoją mamą :-)
Jest Pani Prawdziwą Królową Serc ...Królowe przecież nic nie muszą ale jeżeli już zechcą coś uczynić to robią to doskonale. Wtedy też nie musiała mi Pani odpisywać ... a ja być może nie pokochałabym mocniej mojej mamy
Dziękuję i przekazuję imieninowe serdeczności dla Pańskiej mamy :-)
Danka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 28.11.2012 18:47

Re: Jeszcze o mamie i imieninach :-)

Postprzez Krystyna Janda Śr, 28.11.2012 23:20

Bardzo dziękuję. Pozdrawiam również Panie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja