Praca magisterska o "Boskiej" :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Praca magisterska o "Boskiej" :)

Postprzez SzymanskaAsia Wt, 27.11.2012 21:48

Szanowna Pani Krystyno,

od lat podziwiam Panią za talent, grę aktorską i cudowne usposobienie, a upodobaniem tym "zaraziła" mnie moja mama, z którą to, z wypiekami na policzkach oglądałam Panią w filmach, a także przedstawieniach w Teatrze Telewizji. Obecnie studiuję Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Łódzkim i przyszło mi zmierzyć się z pisaniem pracy magisterskiej, gdyż to już mój ostatni rok studiów. Jako temat pracy wybrałam coś bardzo bliskiego mojemu sercu. Mianowicie mam zaszczyt pisać o Pani w roli w "Boskiej".
W związku z tym, gdyby zechciała Pani podzielić się ze mną uwagami na temat tej roli, udzielić mi kilku informacji, które byłyby mi bardzo pomocne w pisaniu pracy, byłabym ogromnie wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za inspirację. Asia

zostawiam swój adres e-mail: szymanska.joanna@onet.eu
SzymanskaAsia
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 27.11.2012 21:22

Re: Praca magisterska o "Boskiej" :)

Postprzez Krystyna Janda Śr, 28.11.2012 00:20

Szanowna Pani, bardzo się cieszę i życzę powodzenia, jednak pomóc Pani nie mogę. Jest wiele, wiele wywiadów na temat tej roli. Proszę do nich sięgnąć. Znajdzie tam Pani wszystko co potrzebne. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja