Mój dopisek

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Mój dopisek

Postprzez kundzia85 Wt, 20.11.2012 09:07

Droga Pani Krystyno!

Chciałam jeszcze dopisać post scriptum do mojego ostatniego listu, ale mnie Pani ubiegła z odpowiedzią :D . Wywiad w Tok FM rewelacyjny. Uwielbiam tą Pani spontaniczność i wesołość. To, że Pani jest właśnie taka (trudno to nawet jednym słowem opisać). Jak ja zazdroszczę temu dziennikarzowi prowadzącemu, że mógł słuchać tego na żywo, jak Pani mówiła, mówiła, mówiła... :). Super. I miał tę przewagę nad nami, że siedząc z Panią twarzą w twarz widział wszystkie te emocje, uśmiechy, a nawet wybuchy śmiechu :). To wszystko czego nie dało się "zobaczyć" w radio. Ech.. :)
Jeszcze chciałam słowo o piątkowym Bez tajemnic. Bardzo mi się podobało i zauważyłam, że tym razem w Barbarze jest więcej Pani, że tak to nazwę, wiecej niż w poprzedniej serii. I to jest fajne. Choć oczywiście wiadomo, że ta rola wymusza to, aby powściągnąć emocje. Ale takich drobiazgów jak uśmiech czy gest jest więcej niż w poprzednich odcinkach. I to mnie bardzo cieszy.
Pozdrawiam serdecznie
Ewa Sobkowicz
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Mój dopisek

Postprzez Krystyna Janda Wt, 20.11.2012 16:16

Dziękuję pani Ewo.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja