DW

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

DW

Postprzez nat N, 11.11.2012 00:30

Po dłuższej przerwie wracam z ważnego powodu.

Danuta W.

"Narozmawiałam" się już o tym spektaklu tyle, w tak różnych ludzkich konfiguracjach, że mogę Pani oszczędzić wszelkich egzaltowanych komentarzy.

Powiem krótko - kawał historii w arcyciekawej formie, niezwykłym ujęciu i genialnym wykonaniu.

Gratuluję.

Przy okazji dziękuję Pani Krystyno za to, że nie idzie Pani z prądem, tylko tworzy miejsce, a raczej miejsca, w których można oderwać się od miałkości i "gwiazd" wyglądających z każdego kąta, nawet lodówki.
Byłam na urodzinowym spektaklu i spotkaniu z Panią. I za ten wieczór także dziękuję, ze sporym opóźnieniem życząc kolejnych zasłużonych jubileuszy.

Natalia

P.S.

Zapach lekko przypalonej szarlotki obłędny. Zwłaszcza dla tych, którzy wpadli na salę w ostatniej chwili, prosto z pracy i na drugim akcie już ledwo opanowywali burczenie w brzuchu :)
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: DW

Postprzez Krystyna Janda N, 11.11.2012 09:40

Dziękuję bardzo. Mam uczucie że gram ważny spektakl. Cieszę się że to Teatr Polonia może go prezentować. W ogóle czuję sens i satysfakcję. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron