Zdjęcie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zdjęcie

Postprzez Ewa555e Śr, 07.11.2012 07:59

Pani Krystyno,

jakie miłe i urocze jest to zdjęcie z Pierwszej Komunii Św. Siostra, bardzo milusia, taka pogodna śmieszka. Patrząc pierwszy raz na to zdjęcie nie bardzo wiedziałam, która z Pań jest którą, dopiero po wnikliwej analizie i dokładnym przyjrzeniu się rozpoznałam Panią po oczach, tylko po oczach i tej bardzo przezroczystej cerze oraz po uśmiechu, który został podobny. Oczy pozostały niezmienione, przez wiele, wiele lat miała je Pani takie same. Teraz trochę się zmieniły, nabrały dojrzałości i nieco posmutniały. Zapewne życie to uczyniło. Niestety, życie jest takie a nie inne, jak napisała Pani w ostatnim wpisie i ku radości nijak się nie ma, niemniej żyć trzeba dalej i szukać sobie przyjemności. Dla mnie wielką przyjemnością jest napisać do Pani kilka słów, podzielić się swoim zdaniem z życia i tak ogólnie…….


Życzę miłego środka tygodnia, pogody……ducha………z pozdrowieniami także dla siostry,

Ewa
"Z życiem jak ze sztuką w teatrze: ważne nie jak długo trwa, ale jak zagrana". Seneka Młodszy
Avatar użytkownika
Ewa555e
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pt, 06.01.2012 16:48
Lokalizacja: Milanówek

Re: Zdjęcie

Postprzez Krystyna Janda Cz, 08.11.2012 18:50

Bardzo dziękujemy. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja