Sobotni koncert i inne

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Sobotni koncert i inne

Postprzez kundzia85 Pn, 22.10.2012 11:52

Droga Pani Krystyno!

Chciałabym jeszcze na chwilkę powrócić myślami do sobotniego koncertu Pana Piotra Machalicy w Och- teatrze. Bardzo piękne, melancholijne nieco te nowe i staro- nowe piosenki. Pana Piotra słucham od lat już paru poczynając od Okudżawy a na tej nowej płycie kończąc. Uwielbiam ten Jego klimat, te identyfikacje, a jeśli jeszcze znalazła się w tym wszystkim i Pani Magda Umer to już po prostu cudo :). Wspólnie wykonana piosenka Tak młodo jak teraz bardzo mnie wzruszyła. Napisała Pani, Pani Krystyno w dzienniku, że Pani Magda pracuje nad nową płytą. Wspaniała to dla mnie wiadomość. Czy mogłaby Pani zdradzić coś więcej? Co to będzie i kiedy? Strasznie jestem zaciekawiona :). Bardzo się cieszę z powrotu koncertów do Och-teatru, myślałam, że już nigdy... Fantastyczne to miejsce do koncertów także. Każdy tu znajdzie swoje miejsce, nawet pies :). Tak, tak wychodząc natknęłam się na przemiłego czarnego psiaka, ujarzmionego póżniej przez Panią Marysię :). Pomyślałam, że to nowy członek Jej rodziny, czy też Waszej rodziny i nie pomyliłam się. Wczoraj w studiu TVP Kultura podczas Niedzieli z...Marią Peszek pojawiła się też Pani Marysia z tym samym psem, dowiedziałam się, że ma na imię Ferdynand. Jak mi się podoba to imię!!! W ogóle był bardzo grzeczny, przecież wokół kamery itp. Zachowywał się super. Moja 9 letnia suczka o imieniu Ida czasami zachowuje się dużo gorzej :).
Przepraszam, że tak odeszłam od tematu, ja o zwierzętach mogłabym bez końca. Pozdrowienia dla Pani, Pani Marysi i wszystkich Waszych zwierzaków, a szczególnie dla Ferdynanda.
Do zobaczenia w czwartek w Toruniu a w niedzielę na urodzinowym Uchu.... Jak się cieszę. Czy po Shirley w Toruniu planowane jest jakieś spotkanie z publicznością? Bo tak mi się coś wydawało. Bo i przecież ta fantastyczna nagroda, której nazwę przekręciłam... :). No, do zobaczenia w każdym razie.
Wszystkiego dobrego
Ewa Sobkowicz

PS. Czy planowany jest w Och-teatrze koncert Marii Peszek z utworami z jej nowej płyty?
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Sobotni koncert i inne

Postprzez Krystyna Janda Cz, 25.10.2012 08:38

Pani Ewo do zobaczenia. Spotkanie w Toruniu jest o 16:00 w Teatrze Baj Pomorski i dotyczy chyba raczej nagrody na festiwalu. Spektakl gram o 19:00 też w tym teatrze. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja