z Polski

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

z Polski

Postprzez vilniuk Śr, 24.10.2012 14:10

Wlasnie wrucilem z Polski,tak kolorowo, duzo wszytkiego, ladnie , smacznie .


Pamiętam czas kiedy można było kupić tylko ocet i musztardę w sklepach spożywczych, ohydna marmolada była rarytasem i wszyscy mieliśmy te same książki na półkach


Takie cos jak Pani slowa czytalem czesto,ale ja bylem w Polsce wtedy dwa razy 1987 i 1988 , ten 88rok bardziej ,,oryginalny,, w smutnym sencie,ale jakos bylo wiecej wszytkiego, co parwda jezdzilem po duzych miastach, wtedy Litwa tez miala nie lepiej, ale Polskie sklepy wydaly sie mi bardziej napelnione wszytkim, malo pamietam ale cos kupilem do domu , w jakims delikatesie bylo sporo, owszem ceny byly na tamte czasy duze.

A co do podruzy po Polsce jak zwykle ciekawie,szzcegolnie Mazury,polubilem ten kraj,w dodatku bliskoWilna,tez sa wioski jak nasze, jezeli usunac napisy to sie nie pozna gdzie sie jest czy tu czy tam .

Wszytkiego dobrego zycze
ktos z Wilna ..... moj awatar to pociag ktory mnie wiozl do Polski za ktora tesknie zawsze.
Avatar użytkownika
vilniuk
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pn, 27.12.2010 20:16

Re: z Polski

Postprzez Krystyna Janda Śr, 24.10.2012 21:41

I ja wszystkiego dobrego, wszystkiego. Serdecznej, gościnnej miłej Polski l jak najczęściej.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja