GRATULAJCE !!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

GRATULAJCE !!!

Postprzez Ewa555e N, 14.10.2012 15:38

Dzień dobry

Pani Krystyno przesyłam gratulacje za udaną premierę Danuty W. i wiele miłych emocji z tym związanych. Cieszę się, że premiera już się odbyła, odniosła sukces i że jest już po wszystkim. Takie emocje to nie tylko dla Pani, choć przede wszystkim, ale również także i dla nas. Ja nie powiem, ale jakoś dziwnie niespokojnie czułam się we czwartek od godz. 19. 00, jakaś taka nie mogąca znaleźć sobie nigdzie miejsca, nerwowo przemieszczająca się z kąta w kąt, co niezwykle rzadko mi się zdarza. Około 22.00 niepokój minął i już wiem z czym to było związane :). Nigdy w życiu nie myślałam, że będę drżeć nad sukcesem znanej aktorki. No cóż było tak tym razem i mam nadzieję, ze tak pozostanie. To miłe uczucie, takie troszkę z wewnętrznymi emocjami, jak przed ważnym egzaminem życiowym.

Następnego dnia pozostało mi tylko czekać na recenzje. Były bardzo pochlebne i wiem, że monodram został dobrze przyjęty przez krytykę, a ta mała pomyłka, wpadka, czy zapomnienie tekstu to sam urok tej premiery :). Jeszcze raz wielkie gratulacje.

Nie wiemy tylko, czy Państwu W. smakowała szarlotka premierowa :).

Pozdrawiam miło i już spokojnie, Ewa B.
"Z życiem jak ze sztuką w teatrze: ważne nie jak długo trwa, ale jak zagrana". Seneka Młodszy
Avatar użytkownika
Ewa555e
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pt, 06.01.2012 16:48
Lokalizacja: Milanówek

Re: GRATULAJCE !!!

Postprzez Krystyna Janda N, 14.10.2012 15:41

Szarlotka a właściwie jabłecznik , przepis od pani Danuty jest w programie, zrobiła oszałamiającą karierę. Jest bardzo smaczny. I smakował. Pozdrawiam. Bardzo dziękuję za nerwy za mnie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja