TTV

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

TTV

Postprzez pawel&kowalczyk Pt, 05.10.2012 18:50

Szanowna Pani Krystyno,

Chciałem Panią zapytać o wrażenia po spektaklu (jeśli Pani oglądała) "Trzy siostry" Glińskiej w TTV. To pierwsza i podobno przedostatnia premiera w tym sezonie w ttv; teatru na żywo nie będzie, a tak rewelacyjnie Boska Krystyna Janda przywróciła tradycję. Nie ma pieniędzy? Na beznadziejne seriale Łepkowskiej są. Tak "b e z n a d z i e j n e", nie chce mi się szukać odpowiednich słów, żeby przemycić proste słowo. Dobrze, że jest TVP Kultura i wtorkowy teatr telewizji.

Moja refleksja po TTV? Poprawnie, bez entuzjazmu. Wolę "Trzy siostry" w Teatrze Polonia.

A co do sprzeczek na forum, prawda leży pośrodku... i mdłe posty są nie do strawienia i pseudointeligentna agresja też. Przypomniałem sobie od razu "Dzień Świra"... "Moja jest tylko racja i to święta racja, nawet jak jest twoja, to Moja jest mojsza niż twojsza, bo Moja racja jest racja Najmojsza!"

Pozdrawiam Panią serdecznie,

Paweł Kowalczyk
pawel&kowalczyk
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 23.08.2012 10:28

Re: TTV

Postprzez Krystyna Janda Pt, 05.10.2012 22:43

Niestety tych niedawńych telewizyjnych Trzech sióstr nie widziałam, grałam . Pozdrowienia z łagodnością wieczorną.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja