wpisy "trojdena" - pana Piotra C.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wpisy "trojdena" - pana Piotra C.

Postprzez MarekAlexander Śr, 03.10.2012 15:56

Szanowny Panie Piotrze C. - "trojdenie", po lekturze kilku Pana wpisów nasuwa mi się wniosek, że pomylił Pan forum, bo niestety nic z nich konstruktywnego, ani budującego nie płynie. Mają charakter jakiejś wojenki podjazdowo - zaczepnej w niesmacznym stylu. Poza zaczepkami, jadem i żółcią naprawdę niewiele z nich wynika. Wygląda, że dla Pana to forum to okazja do nękania Osoby, która będąc powszechnie znaną otwiera się jeszcze szczególniej na ludzi w postaci tego forum a Pan to skwapliwie wykorzystuje. To nie są dobre pobudki. Są miejsca gdzie można świadomie i z pomocą specjalistów przepracować swoje frustracje, a jestem przekonany, że to forum do nich nie należy. Uważam, że to przywilej być w takim miejscu: zobaczyć ofertę Polonii i Och-teatru, Panią Krystynę Jandę w akcji a potem jasno i konstruktywnie wypowiedzieć się o wrażeniach właśnie tutaj. Nie odniosłem wrażenia, by Właścicielka forum oczekiwała tylko hymnów pochwalnych, bo z resztą zaprzeczałoby to idei forum. Fakt, że Pani Janda założyła to forum jest dla mnie dowodem, że jest otwarta na polemikę, wymianę opinii, wrażeń, etc. Przykro mi, że Pan to psuje i stara się sprowadzić to miejsce do poziomu "pudelka", na którego się Pan z resztą powołuje w ostatnim wpisie. Pańskie intencje nie są dobre/czyste i proszę je zrewidować, pora najwyższa...
Reasumując: jestem za kultywowaniem tej przestrzeni jako miejsca do konstruktywnych wypowiedzi, dzielenia się swoimi wrażeniami odnośnie sztuki i tego co jasne w Życiu, a nie przyzwalaniem na ataki i wylewaniem jadu, bo to nie szambo. Amen

pozdrawiam wszystkich

Marek
MarekAlexander
 
Posty: 12
Dołączył(a): Śr, 03.10.2012 15:04

Re: wpisy "trojdena" - pana Piotra C.

Postprzez Krystyna Janda Pt, 05.10.2012 05:44

A ja nie czytałam. Zdjęcia Pawia który przynosi pecha aktorom i w co przeciwko wszelkiej logice wierzę, z poprzedniego listu też natychmiadt wyrzuciłam. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Re: wpisy "trojdena" - pana Piotra C.

Postprzez Krystyna Janda Pt, 05.10.2012 06:04

A ja nie czytałam. Zdjęcia Pawia który przynosi pecha aktorom i w co przeciwko wszelkiej logice wierzę, z poprzedniego listu też natychmiadt wyrzuciłam. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja