po spotkaniu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

po spotkaniu

Postprzez kinsza Wt, 02.10.2012 21:03

Szanowna Pani Krystyno,

bardzo pięknie i przejmująco mówiła Pani podczas dzisiejszego spotkania o książce, a przede wszystkim o życiu pani Danuty W. Mam nadzieję (pewnie to nieco naiwne z mojej strony), że spektakl choć trochę przyczyni się do tego, by wróciła, przynajmniej w pewnym stopniu, w nas samych - tych, co na widowni, atmosfera Sierpnia. Przydałoby się więcej normalności (dzisiejsze pytanie o Pani ocenę bieżącej sytuacji w Polsce potwierdza, jak bardzo) - żebyśmy nie musieli na każdym kroku składać deklaracji o swoich poglądach politycznych, a najlepiej i wyznaniu. Przecież ewentualne różnice w tych sferach nie powinny powodować, że skaczemy sobie do gardeł. Mam znajomych, o których światopoglądzie i wyznawanej bądź niewyznawanej religii nic nie wiem - i jakoś w niczym nam to nie przeszkadza.

Z pozdrowieniami i życzeniami wszystkiego dobrego, a na najbliższe dni... obecności kruszonki tam, gdzie być powinna (a jeśli nawet zdarzy się zakalec, i tak wszyscy będą zachwyceni, to stanie się dodatkową atrakcją - przecież taka solidarnościowa szarlotka ma prawo smakować inaczej)

Kinga
kinsza
 
Posty: 17
Dołączył(a): Cz, 15.11.2007 23:40

Re: po spotkaniu

Postprzez Krystyna Janda Śr, 03.10.2012 03:34

Dziękuję. jestem bardzo ciekawa reakcji publiczności. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja