Otwarcie Dolnośląskiego Art-inkubatora w Bielawie.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Otwarcie Dolnośląskiego Art-inkubatora w Bielawie.

Postprzez ada1972 Pt, 21.09.2012 16:41

Szanowna Pani Krystyno,

Podczas dzisiejszego spotkania z zastępcą burmistrza Bielawy, weszliśmy na temat otwarcia Dolnośląskiego Inkubatora Art-Przedsiębiorczości w Bielawie i zaproszenia gości ze świata artystycznego na uroczystość otwarcia tej placówki. Jako Bielawa pozyskaliśmy dotację z Unii Europejskiej na adaptację jednego z obiektów poprzemysłowych właśnie dla potrzeb Art-Inkubatora.Będzie to miejsce dla ludzi z pasją z branży artystycznej.Obiekt będzie wyposażony między innymi w pracownie artystyczne, laboratoria komputerowe oraz studio obróbki dźwięku i obrazu. Oczywiście pomyślałam w tym momencie o Pani, jako o Gościu,którego byłoby nam niezmiernie miło gościć podczas otwarcia z możliwością wystawienia któregoś z Pani monodramów: może "Shirley Valentine, a może z "Danuta W" ? Oczywiście, wszystko jest do uzgodnienia. Zostałam poproszona przez zastępcę burmistrza, by z Panią na ten temat porozmawiać i zaprosić do Bielawy. Otwarcie Art-Inkubatora planujemy końcem marca lub początkiem lutego przyszłego roku.
Pani Krystyno, zostawiam ten temat pod rozwagę. W przypadku przyjęcia przez Panią naszego zaproszenia, podejmę oczywiście drogę oficjalną. Na razie jestem na etapie rozpoznawczym. Jeśli będzie miała Pani jakieś pytania, sugestie - jestem do dyspozycji.

Pozwalam sobie zamieścić link, w którym burmistrzowie Bielawy mówią o Art-Inkubatorze i jego założeniach.
http://www.youtube.com/watch?v=E8Qy6GdoSok

Nie ukrywam, że Pani wizyta w Bielawie byłaby dla mnie prywatnie spełnieniem marzeń tych nie do spełnienia i ogromną, ogromną radością. Pozostaję z wiarą, że się uda, bo przecież marzenia, zwłaszcza te z gatunku nieosiągalnych nie są po to, by je mieć, lecz po to, by móc je realizować z pomocą Niepokornych Aniołów...

Serdecznie Panią pozdrawiam i życzę uśmiechu.

Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Otwarcie Dolnośląskiego Art-inkubatora w Bielawie.

Postprzez Krystyna Janda Pn, 24.09.2012 06:49

Dziękuje bardzo. Tymi sprawami zajmuje się impresariat naszej Fundacji pani Iwona Gradkowska jest na stronie teatru. spektakle wymagają tez profesjonalnej w miarę sali. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja