Odrobina refleksji.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Odrobina refleksji.

Postprzez ada1972 Wt, 18.09.2012 16:48

Szanowna Pani Krystyno,

Dzisiejszy wpis w Pani Dzienniku z nutką refleksji. Pani subiektywne odczucie jest jak najbardziej słuszne - lata minione nie zmieniły Pani absolutnie. Pani siła, temperament, emocje, witalność, energia, talent, zaangażowanie są niezmienne - niezłomne i wyraziste od zawsze, odkąd pamiętam. W moim życiu w pełni świadomie pojawiła się Pani w "Przesłuchaniu". Doznań, jakich doświadczyłam oglądając ten film i Pani wspaniałą, naznaczoną traumą i ogromnym poświęceniem rolę, nie zapomnę nigdy. Miałam wtedy jakieś szesnaście, siedemnaście lat. Myślę, że właśnie od tamtego czasu widzę Panią zawsze, jak "zatrzymaną w kadrze"- niezłomną, silną, ale jednocześnie z ogromną wrażliwością i szacunkiem do człowieka. Pamiętam też, że kiedyś napisałam , że zdobyła Pani "Patent na Nieśmiertelność."I tak jest. I tak pozostanie już na zawsze...

Pozdrawiam Panią serdecznie. Życzę dużo sił, uśmiechu i sprawnych kamer.... :)

Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Odrobina refleksji.

Postprzez Krystyna Janda Cz, 20.09.2012 23:17

Pani Ado, kamery wymieniamy. Dziękuję za miły list. Cały czas mówimy oczywiście o niezmienności wewnętrznej anie zewnętrznej. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja