dopóki miłość jest możliwa...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

dopóki miłość jest możliwa...

Postprzez Patrycja_Ptaszek Pn, 17.09.2012 16:56

Pani Krystyno, leszczyno,

porwę się na kilka słów, mój październik powoli zapełnia się Panią :) Inaczej tego nie ujmę, jestem wyczekującą już posiadaczką biletów na Piosenki z Teatru, Danutę W. (!), Urodzinowe Ucho oraz ku mej nieposkromionej, wręcz dzikiej uciesze(!) recital Piotra Machalicy... Jakiś czas temu przypadkiem wysłuchałam GO w Trójce i oniemiałam. Śpiewającego Pana Machalicę znałam do niedawna tylko (albo aż) z moich ukochanych spektakli "Zimy żal" , "Młynarski,czyli trzy elementy" czy "Big Zbig Show". Szalenie nęcąca niespodzianka : płyta i ten recital... Cudnie.


Chciałabym napisać coś o Białej Bluzce, ale z innej strony... Żyję z nią od dnia premiery, wczoraj siedząc w Ochu próbowałam policzyć, który to już raz JESTEM, jednak prędko zaniechałam liczenia, które nigdy nie było moją mocną stroną. Zmiana... Prawda. Tożsamość tych dwóch wzajemnie się przenika... Lęk, który mną lekko zadygotał wczoraj ani myśli odejść. Nie strach, tylko jakaś osadzająca się pewność,że SPEKTAKL naturalnym, sobie znanym rytmem chyli się ku końcowi, nie tylko z powodu garstki wiernych widzów na widowni... Psychodeliczna, nadekspresyjna, iskrząca niedzielna Bluzka zaczęła przelewać we mnie czarę pogodzenia się z tym nieuchronnym procesem. Nie chcę strzelać słowami typu - rola się powoli wypala, jednak i takie mnie nawiedziły myśli. Wiem,że takie jest jej prawo, i być może w tym przypadku powinność? Nie potrafię tego nie przeżywać i pozostać obojętną czy niewzruszoną, gdyż zbyt wiele dla mnie znaczy akurat ta ROLA... Jestem wdzięczna do granic absurdu za to co Pani stworzyła. I stworzy. Wdzięczna łzami oraz uśmiechem.

Tymczasem czekamy niecierpliwie na Danutę W., nowe wcielenie, nową energię, nowe przemyślenia i emocje :) Kolejny rozdział... Who knows.

UŚCISKI
Patrycja
Avatar użytkownika
Patrycja_Ptaszek
 
Posty: 69
Dołączył(a): N, 31.07.2011 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: dopóki miłość jest możliwa...

Postprzez Krystyna Janda Pn, 17.09.2012 23:51

Przede wszystkim kamery się psują co chwila. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja