Podwójna adrenalina :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Podwójna adrenalina :)

Postprzez allofon Pn, 11.06.2012 00:29

Mówi się, że różne są zboczenia - jedni pędzą do teatru, inni na mecz... ;)
Nawet w drodze na Shirley miałam przystanąć i zapytać delikwenta na ulicy po co ubiera lusterka swojego auta, ale pewnie odpowiedź i tak nie zmieściłaby się w mojej inaczej nastrojonej głowie, więc odpuściłam. A później już wir spektaklu zrobił swoje i była tylko ta kuchnia, ta plaża i Pani w roli, która jak papierek lakmusowy pokazuje czego wciąż ludziom potrzeba najbardziej... Nie dość braw i podziękowań, bo właściwie jak dziękować za odnawialne źródło nadziei? :) Och, Shirley...
Dzień później na ulicach znów zastępy rodaków w piłkoszale, biało-czerwone wszystko, ale co tam... W garści bilet na "Kozę..." i zupełnie już inna emocjonalna huśtawka, ale to jaka! Wciąż myśli na niej się huśtają i nie prędko przestaną.
Jakże niechętnie opuszczam podwoje obu teatrów, i z jaką niecierpliwą radością tam wracam...
Serdecznie dziękuję za tę możliwość!
Alisa
allofon
 
Posty: 26
Dołączył(a): Śr, 27.04.2011 08:18

Re: Podwójna adrenalina :)

Postprzez Krystyna Janda Śr, 13.06.2012 03:05

Bardzo dziękuję. Ubiera lusterka bo wszyscy ubierają. Teraz już samochodzy mają po dwie, trzy nawet chorągiewki jedna flaga, druga z orzełkiem. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja