No cudownie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

No cudownie

Postprzez KarolinaS Wt, 05.06.2012 00:14

Pani Krystyna każe mi brać proszki na uspokojenie ( super, tylko nie wiem jakie, ale może doczekam się informacji), a wierna akolitka, która chwały nikomu nie przyniesie choćby pękła,
zapiała;

dziękuję za pozdrowienia i wzajemnie pozdrawiam.
Nie ma się co tym plebsem przejmować , bo on nie umie docenić wolności krwią
wywalczonej. Co to znaczy wolność słowa że niby można do Wielkiej Aktorki krytykę
wysyłać? No bardzo ciekawe, ale po mojemu tak się nie godzi i jak się coś nie podoba
to publika poprostu nie klaszcze albo tylko grzecznościowo.Ale wolność słowa to nie jest to
żeby do Gwiazdy wysyłać listy z pretensjami jak samemu w życiu nic się nie zdobyło
i od President gratulacji nie otrzymało.


Krew Stelli wsiąkała w złoty piasek, dlatego onaż ma prawo obrażać innych, zrodzone w swoim rozumku .
Wielka Aktorka popełniła błąd niewybaczalny, ale chyba nie jest 'tabu' aby nie podlegała prawom demokracji?
Stello, wróżko ze szklaną kulą w garści i z wężem na szyi, skąd wiesz kim są ludzie, co piszą do Pani Jandy, że po Twojemu to się nie godzi?
Proszę sobie zajrzeć na blog Lecha Wałęsy, czegoż to nie musi poczytać o sobie ta Wielka Ikona Co Obaliła Komunizm Sama Z Danuśkom.
Jeśli się zakłada swoje miejsce w sieci, to chyba jest w nim także miejsce na prawdę,
i to nie tylko na tę trzecią w skali Tischnera.

W zasadzie to moje orędzie do przedpiśczyni było. Ignorantia facti.....itd...
:D
KarolinaS
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 03.06.2012 18:18

Re: No cudownie

Postprzez Krystyna Janda Wt, 05.06.2012 10:08

.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja