A to dobre !!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

A to dobre !!!!

Postprzez TIGER N, 03.06.2012 19:31

Pani Krystyno,
a to Polska właśnie ! Nie rozumiem tych histerycznych reakcji po Pani opolskim występie. Wiele osób zarejestrowało się tutaj właśnie dzisiaj , żeby Pania umoralniać . Bo to przecież tylko oni są prawdziwymi Polakami , bardziej polskimi niż my , bardziej współczującymi niż my , większymi patriotami niż my, ich prawda jest prawdziwsza niż nasza... Na pani miejscu nie odpowiadał na tego typu posty , nie było w tym kabarecie niczego co by mnie przecietnego widza urazilo i z czego wypadałoby się tłumaczyć . Brakuje słow aby wyrazić oburzenie po przecztyczaniu tych opini. To już nawet o samolocie nie można wspomnieć ????? Cieszę się że pani tam wystąpiła i powiedziała to co powiedziała.

Powodzenia i do przodu !
TIGER
Avatar użytkownika
TIGER
 
Posty: 49
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 08:41
Lokalizacja: gliwice

Re: A to dobre !!!!

Postprzez Krystyna Janda Pn, 04.06.2012 08:17

Ja też się cieszę że mogłam być ze Stasiem w dniu Jego jubileuszu. Batdzo Go szanuję, Jego często abstrakcyjne za to bardzo nteligienckie poczucie humoru. Wiele Mu wszyscy Polacy , ale tacy zwykli, nie NADZWYCZAJNI , zawdzięczamy. Kłaniam się.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja