Pan Tym i Dream Team

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pan Tym i Dream Team

Postprzez zuzula N, 03.06.2012 18:21

Pani Krystyno,
Bardzo milo bylo zobaczyc Pania "na kabaretowo" na zywo z tak daleka. TV Polonia zazwyczaj mnie nie zachwyca repertuaro, ale tym razem duzy plusza te transmisje! Dziekuje!
Oczywicie ogladajac juz wczoraj wiedzialam, ze beda dzisiaj tez "takie" komentarze na temat slow, ktore padly, o trwajacym przez 2 lata spektaklu telewizyjnym o samolocie...Nie wszyscy niestety maja wlasciwy dystans... Widza i slysza to co chca, albo wydaje im sie, ze wizurenkowo powinni.. W slowa, ktore padly w programie wciska sie inne intencje i znaczenie...To dalszy ciag tego samego dwuletniego spektaklu, na ktory autor tekstu "mial czelnosc" spojrzec okiem saturyka...Prosze sie nie martwic Pani Krystyno!
To tylko taka dygresja, chcialam o czym innym :D
Zanim jeszcze zasiadlam wczoraj przed telewizorem przeczytalam gdzies tutaj Pani slowa, ze nie bylo proby, ze Pan Tym optymista itd. Zatarlam raczki i ucieszylam sie, ze oprocz "samej z siebie" przyjemnosci ogladania bedzie tez dreszczyk emocji! Moze jakas drobna wpadka - pomylony tekscik, niepohamowany smiech, czy moze dluuuugie, niezaplanowane milczenie? No i niestety nic z tego:D ! No moze jakies drobnostki. Choc pewnie z "tamtej strony", ze sceny to wyglada zawsze inaczej - nie wiem..Moje wrazenie to takie, ze Pan Tym jest rzeczywiscie optymista. I to jemu - jego spontanicznoscia, poczuciem humoru, czy refleksem zdazylo sie troche sie ratowac :D Dla mnie to wszystko bylo bardzo sympatyczne!
Pani Krystyno, szczerze gratuluje Pani dystansu do siebie! Przyjela Pani zaproszenie Pana Tyma, a tu wchodzenie do lozka, dialogi z podtekstem damsko-mesko-lozkowym, bieganie w kaloszkach!
Spektakl podobal mi sie, ale nie rzucil mnie na kolana. Nie wszystko w koncu musi wprowadzac mnie w absolutny zachwyt. Tym razem po prostu dobrze sie bawilam :D
Moja znajomosc z tworczoscia Pana Tyma nie wykraca poza przecietnosc. Ogladalam, czytalam, lubie jego poczucie humoru, spojrzenie na swiat. Jednak mysle sobie, ze musi w Panu Tymie byc jakas wielka wartosc, sila, moc czy tajemnica. Niewielu chyba autorom programow kabaretowych udaje sie zebrac takie Towarzystwo - Janda, Gajos, Zborowski :!: ( Maciek Stuhr tez swietny jak zwykle!)

Zycze Pani tego, by sie Pani nie zmieniala :D
i niektorymi sprawami (na ktore Pani nie ma wplywu)
NIE PRZEJMOWALA!
Serdecznie Pania pozdrawiam!
zuzula
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt, 25.10.2011 01:35

Re: Pan Tym i Dream Team

Postprzez Krystyna Janda Pn, 04.06.2012 08:10

Serdecznie Panią pozdrawiam. Zdziwiona rzeczywiście insynuacjami. Nie przejmuję się, jestem tylko zdiwiona.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja