PROWOKACJA !!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

PROWOKACJA !!!

Postprzez Ewa555e So, 10.03.2012 15:24

Witam Panią Krystynę,

Ja chciałabym odnieść się do Pani odpowiedzi dla Pani Oliwii.

„Moja Pani, po śmierci Babci płakałam bez przerwy...straciłam już tak wiele osób, tak wielu przyjaciół, nawet bardzo młodych....powiem tylko że musimy umrzeć , nie ma rady. Życie jest terminalne. I trudno”.

Pani Krystyno, nie, nie takiej odpowiedzi oczekiwaliśmy, przynajmniej ja. Czytam te wszystkie posty razem z Panią i zawsze jestem ciekawa Pani odpowiedzi na każdy z nich.

Odpowiedź do tego postu jest pozbawiona wszelkich złudzeń w stosunku do naszej ziemskiej egzystencji, nie ma w niej żadnej nadziei i wiary na to co nieuniknione, nie daje nadziei, że to może jest jednak tylko fanaberia Pana Boga przy stwarzaniu człowieka i nie każdego dotyczy???

Gdzie jest ta zbuntowana i pełna energii Elżbieta z Białej Bluzki, która stawia czoła wszystkim przeciwnościom losu, nie zgadza się ze światem, ze wszystkim co ją otacza, buntuje się, krzyczy, rozpiera ją energia do zmiany tego wszystkiego co inne, z góry ustalone, uporządkowane? Gdzie jest ta Agnieszka z „Człowieka z marmuru”. Pani Krystyno, gdzie one są???

Odpowiedź: „trzeba umrzeć, trudno”............... Smutne. Także nie po mojej myśli :( .

Pani Krystyno, Pani jest typem człowieka, który nie tak łatwo zgadza się ze wszystkim co jest z góry ustalone, Pani potrafi walczyć. To niech Pani walczy ze śmiercią i na przekór wszystkim powie, napisze: „a ja nie uważam, że śmierć musi nastąpić, ja się nie godzę na śmierć i na tą terminalność ziemskiego życia, ja się po prostu nie godzę i już i chyba mam prawo do własnego zdania!!!”.

P.S. Pani Krystyno, ja oczywiście trochę prowokuję Panią do takiego zachowania, do tego buntu, agresji, ale ja po prostu lubię jak Pani jest taka walcząca, dynamiczna, energiczna niż taka pogodzona i zgodna z góry ustalonymi normami, zasadami, życiem i śmiercią. Dlatego też pozwoliłam sobie na małą moją prowokację w stosunku do Pani i do tego postu.

Bardzo ładnie wyglądała dziś Pani w „Dzień dobry TVN”. Włosy na odpowiedniej długości, kolor ok., sukienka super, ogólnie bardzo ciekawie. W takim image jest Pani najładniej :) . W tym programie również podjęła Pani ten wątek, o którym napisałam wyżej, że „chyba źle odpisałam dziewczynie, bo potem nie mogłam opędzić się od tej myśli przez cały dzień”. Ja też tak uważam, bo tak jak po Wassie byłam zdezorientowana zakończeniem, tak i tu byłam nieco zbita z tropu, bo nie takiej odpowiedzi oczekiwałam, a może i oczekiwaliśmy.

Pozdrawiam Panią jak zawsze ciepło i miło, Ewa.
"Z życiem jak ze sztuką w teatrze: ważne nie jak długo trwa, ale jak zagrana". Seneka Młodszy
Avatar użytkownika
Ewa555e
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pt, 06.01.2012 16:48
Lokalizacja: Milanówek

Re: PROWOKACJA !!!

Postprzez Krystyna Janda N, 11.03.2012 04:56

Nie umiem inaczej napisać po śmierci męża. Pozdrawiam razem z moim najlepszym imagem.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja