BB i nie tylko

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

BB i nie tylko

Postprzez mnna So, 10.03.2012 14:17

Kochana Pani Krystyno!
Gratuluję dzisiejszego setnego spektaklu i cieszę się, że była Pani z BB w Szczecinie. Od nas ze Stargardu, to już przysłowiowy żabi skok i mnóstwooo radości ze spotkania z Panią :)
Mam pytanie, które jest jednocześnie prośbą: Czy mogliby Państwo podać program na wakacje? Będziemy wędrować po kraju i przy okazji chcielibyśmy urządzić sobie ucztę dla ducha w Państwa teatrach. Zeszłoroczne wakacje pod tym względem były super udane, bo i 32 Omdlenia i Flamenco. Ze spektakli na placu Konstytucji pozostał nam tylko Hej Joe . Jakoś tak nie mogę uwierzyć, że miastu się nie opłaca wspierać TAKIEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA! Chyba żaden z decydentów nie miał okazji widzieć audytorium, które bez względu na pogodę zasiada, bodaj na chodniku i rozkoszuje się SZTUKĄ. A wiele tam osób w wieku bardzo dojrzałym. Obserwowałam w lipcu, jak starsi państwo, na dobrą godzinę przed spektaklem, przyszli zarezerwować kilka miejsc w cieniu. Dla osób żyjących z niskich emerytur, taki spektakl, to niezwykłe wydarzenie. Rozpisałam się. Przepraszam. Proszę tylko jeszcze o przekazanie serdeczności panu Jerzemu Stuhrowi.
Ciekawam bardzo ochowego Mayday. Nasze szczecińskie spektakle, z Mayday2 włącznie, są niezwykle udane. Do Ochu wybieram się w kwietniu w drodze powrotnej z Niemiec. Taki "skrót" do Stargardu przez Warszawę ;) Bardzo serdecznie Panią pozdrawiam. Marzenna
Avatar użytkownika
mnna
 
Posty: 76
Dołączył(a): Wt, 18.11.2008 06:07

Re: BB i nie tylko

Postprzez Krystyna Janda So, 10.03.2012 15:16

Tak, podamy repertuar na wakacje, postaramy się wcześniej, choć jak zwykle czekami jak na zlitowanie na zgody z macierzystych teatrów naszych aktorów, a u nich się nie spieszy. Pozdrowienia .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja