nie warto się martwić

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

nie warto się martwić

Postprzez malwoj Pn, 30.01.2012 09:17

Wracam do życia, mimo braku pracy. Pomagają mi w tym oczywiście Pani Teatry :-)
Wyciągnął mnie z marazmu, jak zwykle cudny, Grzegorz Turnau, a potem już powoli pooszłooo.
Najpierw Moja droga B.
Pani Krystyno, dlaczego nie Pani to zagrała?!
Tekst, owszem, jest bez wątpienia Pani. Słuchając go widzi się Panią.
Ale wykonanie, niestety, dla mnie trudne do przyjęcia. Owszem, Pani Bogdańska bardzo się stara, ale momentami wydaje się, że aż za bardzo. Wszystko starannie zagrane, wypracowane, ale jakieś takie krzykliwe i męczące. Energia szalona, ale to nie Pani energia. Wszystko wydawało mi się jakieś sztuczne i dalekie od Pani. No, ale może to wynik mojego, dopiero wracającego do normy, nastroju.
Stanowczo wolałabym, żeby na scenie była Pani, wtedy to dopiero byłby odlot! A tekst bardzo nadaje się na monodram.
W sobotę kabaret Macież. Fajne, wesołe chwile w moim ulubionym Och Teatrze. Młodzi ludzie zabawni. Scenka bardzo pomysłowa i myślę, że ma przyszłość, także do innych celów.
Tylko dlaczego nie grają po przekątnej (przycupnęłam sobie z boku za zamioculcasem)?! :lol:
I na koniec wywiad z Panem Stuhrem. Boże, jak się ucieszyłam, widząc Go w dobrej formie.
Do tego to, co Mu Pani powiedziała, że nie zrobi Pani zastępstwa, tylko będzie Pani czekać na Niego, aż wróci. Miałam ochotę ucałować Panią za to! :D
Czekam niecierpliwie na powrót Pana Stuhra, chciałabym Go widzieć w dobrym zdrowiu i chętnie pójdę jeszcze wiele razy na to przedstawienie. A może i na inne z Nim?
W każdym razie postanowiłam przestać się martwić, teraz może być jedynie lepiej, tym bardziej, że kolejne ulubione spektakle przede mną.
Do zobaczenia i dużo, dużo zdrowia i optymizmu życzy Pani i Pani Marysi

Małgośka
malwoj
 
Posty: 107
Dołączył(a): Pn, 10.04.2006 11:12

Re: nie warto się martwić

Postprzez Krystyna Janda Pt, 03.02.2012 09:52

Pani Małgośko, dziękuję i dobrych dni życzę. A Mojej Drogiej chyba nie powinnam grać...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja