Podziękowania

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Podziękowania

Postprzez shaczesh7 Cz, 29.12.2011 20:51

Droga Pani Krystyno!
Chciałabym serdecznie podziękować za podpisane plakaty.
Mam do Pani również 2 pytania.
Po pierwsze, czy w najbliższym czasie planuje Pani w Polonii "Piosenki z teatru"?
Po drugie, czy wie Pani gdzie można nabyć taki fajny T-shirt z nadrukowaną Panią?(zdjęcie do ostatniego artykułu w Pani)
Pozdrawiam ciepło
Dominika
Ps. Zgadzam się z MadameLoulou, to smutne, że wydaje się ogromne pieniądze na nic nie warte filmy.
Żałuje się ich na produkcje z wybitnymi aktorami. To niesamowicie przykre jak został zmarnowany Pani czas i siły włożone w pracę nad scenariuszem. Powinniśmy sie zastanowić, dokąd zmierza nasz świat... Jest coraz gorzej. Boję się co będzie za kilka lat...Przetrzymamy, ale tylko z Panią, Polonią i Ochem.
Ps2. My wierni wielbiciele Pani talentu i teatromaniacy zawsze pomożemy, bezinteresownie!
shaczesh7
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pt, 11.11.2011 10:15

Re: Podziękowania

Postprzez Krystyna Janda So, 31.12.2011 19:06

Bardzo pani dziekuję . Życzmy sobie dobrego artystycznie roku, a wszystko będzie dobrze. Piosenki z teatru to już od dawna koncert wstawiamy do repertuaru tylko na zupełnie wyjątkowe okazje, najbliższa chyba w maju , jakaś firma sobie tego zażyczyła i tylko tego. Miło mi, będę się mobilizować na nowo, bo kiedy nie śpiewam tego koncertu często , każdy wieczór z nim to wyjątkowe nerwy. Bluzka z moim zdjęciem była zrobiona na okazję tej sesji zdjęciowej. Pozdrawiam. Dobrego Roku 2012.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja