zdjęcia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zdjęcia

Postprzez agnieszka.branicka Wt, 27.12.2011 13:19

Zdjęcia w Pani wykonaniu jak zwykle interesujące... Ja też właśnie dostałam nowy aparat i jak zwykle latam z nim wszędzie i uwieczniam chwile. Zawsze tak mam- nowy aparat równa się miesięczna niemożliwość robienia czegokolwiek innego... Latam po domu, mieście i tylko denerwuję tym rodzinę. To straszne- ja jestem straszna. W ogóle jak można z kimś takim wytrzymać, to ja nie wiem. Ja bym chyba ze sobą nie wytrzymała...
Pozdrawiam Panią jeszcze w atmosferze świątecznej
Agnieszka

PS. Do zobaczenia w środę na UCHO GARDŁO NÓŻ- aż wstyd się przeznać ale to będzie mój pierwszy raz z tym spektalem... Słyszałam, że powalający, więc chyba muszę się jakoś psychicznie nastawić...

PS.2Wiem, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale tak z czystej ciekawości chciałam zapytać- jakim aparatem robiła Pani te wczorajsze zdjęcia ?
ja nie wiem czy ja robię z igły widły, czy widły biorę za igłę...
Avatar użytkownika
agnieszka.branicka
 
Posty: 82
Dołączył(a): Wt, 28.06.2011 21:53
Lokalizacja: Ochota

Re: zdjęcia

Postprzez Krystyna Janda Wt, 27.12.2011 16:30

mój pierwszy raz z Uchem ...to brzmi uroczo. Aparat to jakiś Samsung taki mały co zbliża bardzo i ma jakiś obiektyw Schneider jak jedna z naszych aktorek z Wassy i Ryb. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja