Order Usmiechu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Order Usmiechu

Postprzez Anna Rogers So, 17.12.2011 22:07

Witam serdecznie

Pisze do Pani po raz pierwszy, ale jestem tu ''od zawsze''.

Dzis Pani przypomniala, ze to juz 11 lat. Blogowania :).

Od 11 lat podnosi mnie na Pani na duchu, chociaz czasami fruwam, bo podniesc juz bardziej nie mozna.

Ma Pani ode mnie Order. Medal. Oskara za wszystko - za granie, za pisanie, za rezyserowanie, za prezesowanie.

Pani ksiazki, ksiazki o Pani, magazyny z Pania na okladce znaja piasek na plazy i gorskie kamyki. Bo Pani wszedzie ze mna jezdzi. A ile razy Pani do wanny wpadla!!! :)))).

Teraz czekam na audiobooka. Zaluje, ze nie moge smigac do Pani Teatrow codziennie, bo nie mieszkam, tam gdzie mieszkalam. Ale przyjade. Na moje okragle urodziny.

A propos URODZINY - Zycze Pani, zeby sie Pani milion raz chcialo, tak jak innym sie nie chce. Albo i dwa miliony. A Stworca niech Pani da zdrowie.

Jest nam Pani potrzebna. Ale Pani to wie. Pani o tym czyta codziennie. Doktor Krystyna Janda.

Klaniam sie, jak nie wiem co. I mamie sie klaniam, ze nam taka ''cudowna Kryske'' urodzila.


Anka
Anna Rogers
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 17.12.2011 21:04

Re: Order Usmiechu

Postprzez Krystyna Janda So, 17.12.2011 22:22

No co to za list! Dziękuję. Tak lubię grudzień...tak lubię nowe...Wszystkeigo dobrego nowego...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja