super!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

super!

Postprzez Inka Cz, 15.12.2011 12:17

Droga Aktorko !
Pomysł na Sylwestra jest super!! Od kilku lat tak właśnie z mężem go spędzamy (ale bez pidżam, choć w stroju dowolnym "podomowym") - 2-3 dobre filmy, troszkę szampana, dobre ciasto, bigosik i 2 małe goloneczki (bez tłuszczu!)....O północy w krótkiej uliczce "segmentowej" wszyscy wychodzą odpalić co tam kto ma (oj, zawsze trochę mam duszę na ramieniu!)....Fajnie jest. Kiedy byliśmy mlodzi ZAWSZE był przymus w naszej sporej "paczce" : gdzie na Sylwestra ? I się szlo....Jak fajnie, ze już nie muszę,że znajomym z "paczki" też już się nie chce ruszyć z domu...
Jest w Pani super dystans, miły dowcip. Przeczytać takie wyznanie - zapewniony dobry humor na cały dzień !! Dzięki!
I też dodam do Lucii Sanchez : młodość jest cudowna ! Jest szalona,nieobliczalna,bezrefleksyjna często. Tak ma być. Starsi akceptują MŁODOŚĆ (bo to przyszłość narodu każdego?) - przecież mamy dzieci ! Tylko, przynajmniej we mnie, tkwi bunt przeciw głupocie młodości : niszczeniu sobie zycia przez narkotyki, alkohol,rozwiązły tryb życia, niechęć do nauki, niechęc do wysiłku w poznawania historii własnego kraju, skłonność do wulgarności w ojczystym języku (oj,nasłucham się np. w tramwajach, autobusach!) itd.,itp. We mnie nie ma zgody na takich MŁODYCH.
Ale nie można nam, "wiekowym dinozaurom" zarzucić programowej niechęci do młodych. Dlatego Twojego wpisu Lucio (Lucijo?) Sanchez zupełnie nie rozumiem...
P.S. Kochana Aktorko ! Proszę uważać na pogodę ! Koniecznie, zawsze, coś na głowie !! Zawialo mnie 2 tyg temu - i mam koszmarne, lewostronne obwodowe porażenie mięśni twarzy ! Lewe oko łzawi non-stop, kącik ust w dół, po prostu lewa strona nie działa :( ....Jestem po 20 zastrzykach i nadal je dostaję,biorę różne leki(jest poprawa)..Taki przypadek u aktora to byłaby klęska! Neurolog uprzedził mnie uprzejmie, ze cofa się to różnie : od paru tygodni do kilku miesięcy. Pesymista...
Proszę więc bardzo uważać...wystarczy silny wiatr, chłód, jakieś przewianie. Nie znoszę beretów, czapek,szalików - no i się doigrałam...
Serdecznie, cieplutko pozdrawiam!! Nieustającego dużego,olbrzymiego zdrowia Pani życzę ! :D
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: super!

Postprzez Krystyna Janda Cz, 15.12.2011 14:43

Dziękuję za list. My na scenie chorzy, jedni z temperaturą i to wysoką, inni z zapaleniem krtani i nie tylko ...wszyscy na siebie krzyczą żeby nie kasłać na nich nie prychać, nawet niektórzy zadają od partnera żeby nie mówił w ich stronę , na scenie, no to jest trudne...bo zmienia relację postaci. A najbardziej chorzy młodzi aktorzy...Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja