Moje rozmowy z dziećmi

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Moje rozmowy z dziećmi

Postprzez agnieszka.branicka Wt, 29.11.2011 23:17

Dobry wieczór
Jestem właśnie po wysłuchaniu fragmentu Moich rozmów z dziećmi w Radiu Bajka i mimo że czytałam juz to kilka razy zupełnie inaczej odbieram to w Pani wykonaniu... Od razu przypomniały mi się rytuał w moim domu, gdzie jak byłam malutka tata czytał nam (mnie i mojemu bratu) bajki do poduszki. Pamiętam, że przez cały wieczór wyczekiwałam na ten moment, a gdy już nadchodził, słuchałam z wypiekami na polikach. To właśnie mój ojciec zapoczątkował u mnie miłość do książek, a szczególnie do nocnego czytania. Najlepiej mi sie czyta właśnie w nocy, gdy cały dom już śpi, a ja jak zwykle przy nocnej lampce z książką w ręku... No tak- czzytanie dzieciom jest wspaniałym, lecz coraz rzadziej spotykanym zwyczajem, ale co to za dzieciństwo bez książek...- oczywiście można bez nich przeżyć, ale co to za życie... No więc wracając do Moich rozmów z dziećmi- uważam, że to wspaniały pomysł i tak jak wcześniej, tak i teraz, z niecierpliwością czekała będę co wieczór na Pani "bajkę".
Wszystkiego dobrego i proszę pozdrowić mamę, babcię i babcię-pra :)
ja nie wiem czy ja robię z igły widły, czy widły biorę za igłę...
Avatar użytkownika
agnieszka.branicka
 
Posty: 82
Dołączył(a): Wt, 28.06.2011 21:53
Lokalizacja: Ochota

Re: Moje rozmowy z dziećmi

Postprzez Krystyna Janda Cz, 01.12.2011 15:19

Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron