pytanie!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pytanie!

Postprzez Betlejewska Pt, 25.11.2011 08:26

szary, mglisty poranek.. jestem sama w teatrze - cisza... Lubię ten moment zanim zagłuszy mnie gwar codziennych spraw, zanim przyjdzie zespół, zanim mury wypełnia się energią dziecięcej widowni. Mogę zebrać myśli! Prowadzę nieduży teatr,sala mieści 140 osób widowni dziecięcej zaś, gdy gdy chcemy grać tylko dla dorosłych to mieści się 90 osób. Chciałam Panią zapytać, czy grywa Pani dla tak nielicznej publiczności? Nielicznej ale wspaniałej! Jeśli tak, to co musiałabym zrobić żeby uzyskać niezbędnych informacji na ten temat. Myślałam o jednym z Pani monodramów ze względu na wymiary sceny 3,5m x 7m. Od momentu, gdy sprywatyzowałam teatr (20 lat) marzę o tym żeby Panią tutaj zaprosić... żeby, poza widzami, także mury przyjęły Pani energię i talent. marzenie chcę spełnić nie tylko dla siebie.. także dla przyjaciół. Szczególnie dla jednego, który już wie, że niedługo "zobaczy podszewkę świata..." Poza tym, Pani Krystyno, sporo nas łączy: prowadzę prywatny teatr, fundację i studium teatralne.Jeśli Panią to zainteresuje to może Pani wejść na strony www.teatrzaczarowanyswiat.pl ; www.protheatro.pl
serdecznie Panią pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Emilia
Betlejewska
 
Posty: 12
Dołączył(a): Śr, 23.11.2011 13:03

Re: pytanie!

Postprzez Krystyna Janda Pt, 25.11.2011 18:39

Bardzo mi miło, dziękuję za zaproszenie ale chyba by się to nie opłacało. Każde z przedstawień które gram to przedstawienie naszej Fundacji, ma ono określoną cenę i wymagania techniczne. Jestem na usługach mojej Fundacji zawsze i wszędzie, nic prywatnie poza Fundacją . Ukłony. Powodzenia i samych artystycznych przyjemności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja