Nagrody i niedzielne spotkanie na ławeczce

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Nagrody i niedzielne spotkanie na ławeczce

Postprzez Julita89 Cz, 24.11.2011 02:13

Droga Pani Krystyno,

Serdecznie gratuluję Pani zdobycia dwóch wspaniałych nagród, Nagrody Kisiela i Róży Gali dla Białej Bluzki! Wspaniała wiadomość :)

Pani Krystyno, dziękuję za niedzielne spotkanie w Teatrze Powszechnym. Pierwszy raz miałam możliwość zobaczenia Na szkle malowane, wyszłyśmy z przyjaciółką wprost zachwycone. Rewelacyjny spektakl.
Niezwykle sympatycznie przebiegło także spotkanie z Państwem po zakończeniu emisji.
Zostawiam kilka zatrzymanych w kadrze chwil

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Słuchając Państwa wspomnień, anegdot, pomyślałam, że to naprawdę niezwykłe i piękne, że udało się Pani podczas pracy, stworzyć tak rodzinną i przyjacielską atmosferę w zespole, która, jak zobaczyłam, trwa aż do dzisiaj, a to chyba rzadkie i świadczy o wielkiej klasie Reżysera.
Bardzo dziękuję za ten czas i za emocje, którymi się Państwo z nami - widzami dzieliliście.

Pozdrawiam,
Julita


PS. Życzę dziś dobrej publiczności w moich rodzinnych okolicach.

PS.2 Przebrnęłam przez dyskusję o Boskiej!, ba, grupa była tak rozentuzjazmowana spektaklem, że poszło lepiej niż przypuszczałam. Ktoś wpadł nawet na pomysł pracy na temat strojów Pani Jenkins. No, chciałoby się powiedzieć, boski pomysł :)
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Nagrody i niedzielne spotkanie na ławeczce

Postprzez Krystyna Janda Pt, 25.11.2011 18:25

Pozdrowienia pani Julito. Bardzo dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja