to już moje nudne..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

to już moje nudne..

Postprzez Inka Pt, 18.11.2011 14:24

Droga Aktorko!
...chyba. Na temat "Bez tajemnic "!! Coraz lepsza, bardzo dobra- para małżeńska. Ciągle najsłabsza Młoda Samobójczyni - głównie ze względu na nieotwieranie ust i połykanie końcówek, za szybkie podawanie tekstu - to niestety bolączka coraz powszechniejsza u początkujących aktorów. Ale dlaczego na to reżyser - nic ? Czytałam wiele wspomnień różnych aktorów np. o szkole filmowej - bardzo tam kiedyś kładziono nacisk na wyraźną wymowę. Chyba, ze to aktorka - amatorka...I dlaczego ten Dorociński ( w granej postaci) taki straszliwie wulgarny...że z wojska ? Tam tylko tak mówią ? No, nic, pewnie tak ma być, taka to postać.
Ale czekam i tak na piątek, jesteście Państwo super. :) Jakaś sztuka tylko dla Pani i Radziwiłowicza przydałaby się...
Pani Krysiu : kiedy raz w domu jako 17-latka powiedziałam "psiakrew" -babcia o mało nie zemdlała : " nie klnij tak okropnie, gdzie ty słyszysz takie słowa ?". Nikt w moim domu nie "wyrażał się", i myślę : dobrze że nie doczekali dzisiajszych czasów..... :cry:
Serdeczności !!
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: to już moje nudne..

Postprzez Krystyna Janda So, 19.11.2011 12:02

Prosze pamiętać ze scenariusz jest amerykański, jest tylko dostosowany do polskich realiów. A telewizji HBO odważna, na tym polega miedzy innymi jej siła. Żadna polska telewizja nie zdecydowałaby się w ogóle na ten serial. Nie zaryzykowaliby. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja