tak !

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

tak !

Postprzez Inka Wt, 15.11.2011 14:15

Droga Aktorko !
Zgadzam się w 100% z przedmówcą !! Jesli ma Pani dla nas jakiś wygospodarowany czas : to też oczekuję na dłuższe blogowe teksty !! Przecież właśnie na to czekamy! Na Pani spostrzeżenia, refleksje na różne tematy, jakieś anegdoty z zycia, ale też i smuteczki z dniem codziennym ! Wszystko !
Ma Pani tutaj w nas coś w rodzaju życzliwej rodziny. Serio !! Pani wpisy to jest rozmowa z nami...( w moim przypadku z poranną kawą) - jest fajnie ! :D
Pamiętam początki : było fantastycznie, bo było DUŻO do czytania !!!! :lol: Wróćmy do początków !
Serdeczności tysięczne !

P.S. Stacja TV Ale Kino zaczyna powtórkę "Męskie-żeńskie" !
[u]Kocham Panią i Pani córkę za te role [/u]!! Córka w tym filmie to "wypisz-wymaluj" moja rzeczywista( już 35 lat)! Wyskoka, zgrabna, ładna - ale zawzięty naukowiec, nie ma czasu na miłość, za to kocha film, teatr, malarstwo itp.,itd.
Mówi : po co mi mąż ? I mówi też do mnie tekstami z tego serialu : "mamo, śmierć facetom", "śledź jest rodzaju męskiego - trzeba go zeźreć !" I co zrobić..... :(
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: tak !

Postprzez Krystyna Janda Wt, 15.11.2011 21:44

To Męskie-Żeńskie znów to niespodzianka. Miła dla mnie. Też lubię te zakręcone 6 odcinków... szczególnie trzy ostatnie. Serdecznie pozdrawiam a pisać będę jak się zdarzy chwila.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja